מגה מבנים
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

ליורו ישראל פרויקט בנתיבות עם הטבה לזוגות צעירים

10/06/2024
זמן קריאה: 2 דק'

חברת יורו ישראל יוצאת בשיווק פרויקט יורו GLOW בנתיבות, בשכונת מעלות הנחל החדשה שנבנית בעיר. בפרויקט 350 יחידות דיור ב-15 בניינים בני 9 קומות ו-5 קומות, שטחי מסחר ושטחים משותפים לרווחת הדיירים. יורו זכתה במכרז רמ"י לקרקע בחודש דצמבר 2023.

החברה מוציאה כעת לשיווק את השלב הראשון של הפרויקט, שבו 140 יח"ד בארבעה בניינים בני 5 קומות ושני בניינים בני 9 קומות. תמהיל הדירות כולל דירות שלושה, ארבעה, ארבעה וחצי וחמישה חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. לכל דירה יוצמדו חניה ומחסן. הפרויקט כולל גם לובי מעוצב וגבוה, מועדון דיירים, חדר אופניים ועגלות ומעליות מהירות. יהיה גם פיתוח סביבתי המתוכנן על ידי יועץ פיתוח. דירות שלושה חדרים יימכרו מ-1.28 מיליון שקל. הפרויקט קרוב לפארקים ירוקים, לאגם של העיר נתיבות ולפארק ייחודי שמתוכנן ובו מיתקני משחקים מיוחדים. על התכנון אחראי משרד אילן לוי אדריכלים.

לרגל היציאה לשיווק, יורו ישראל יוצאת בהטבה אטרקטיבית לרוכשי הדירות בפרויקט שזו דירתם הראשונה (בעיקר זוגות צעירים). ברוח התקופה, לזוגות שאחד מבני הזוג שירת בצבא, בביטחון או בתחום הרפואה ותרם למאמץ המלחמתי, החברה מאפשרת לשלם 7% ממחיר הדירה במעמד הרכישה ואת היתרה עד 25% ממחיר הדירה ב-36 תשלומים חודשיים עד למסירה. אם מדובר בדירת שלושה חדרים שמוצעת למכירה בפרויקט תמורת 1,280 מיליון שקל ומעלה, הרוכשים ישלמו 6,555 שקל כל חודש. למעשה, ההטבה מחליפה את המשכנתה מהבנק, ומסייעת לזוגות צעירים שלא מצליחים לגייס את ההון העצמי המינימלי לרכישת דירה כפי שדורש הבנק. כך הם ישלמו סכום קבוע כל חודש, ולאחר 36 חודשים ייקחו משכנתה מהבנק ל-75% הנותרים מהתשלום. המבצע תקף עד 15 ביוני או ל-30 הדירות הראשונות.

עפרה חדד, סמנכ"לית ומבעלי יורו ישראל מציינת: "לאחר שיחות רבות שקיימנו עם זוגות צעירים מחוסרי דירות ובעקבות היכרות עמוקה שלי עם המערכת הבנקאית, הבנו שהחסם המרכזי שעומד בפניהם הוא גיוס ההון העצמי המינימלי לרכישה. זאת למרות ששני בני הזוג עובדים ואף משתכרים ברמה טובה יחסית. לכן חשבנו להציע להם הטבה שאין כמותה בענף הדיור, שתסייע להם לעשות את הצעד הראשון לדירה שהם חולמים עליה.

"הבנו שהזוגות הצעירים מתקשים לחסוך את הכסף לאורך שנים, בין השאר על רקע יוקר המחיה בישראל, ומשכך ההטבה שלנו תשמש להם התחייבות כספית שהם יכולים לעמוד בה. החברה לוקחת על עצמה את המימון של ההון העצמי הראשוני שדורש הבנק המלווה. תנאי ההטבה שלנו גמישים מאוד, והיא מיועדת בעיקר לזוגות צעירים ולא למשקיעים. זו אמירה חברתית מובהקת."

בקרבת הפרויקט יהיו בתי ספר, בתי כנסת ומדרשה. תחנת הרכבת נמצאת במרחק נסיעה קצר, וכביש חדש יחבר את השכונה לשאר חלקי העיר. יש גם כביש יציאה מהעיר לכיוון כביש 6. תהיה מערכת שבילים לאופניים ולעגלות עם גישה למוסדות החינוך והמסחר ללא חציית כבישים.

שכונת מעלות הנחל בנתיבות נבנית במסגרת תמ"ל 1051 שקודמה ע"י הותמ"ל. לפי התוכנית, בשכונה ייבנו כ-3,500 דירות וכ-1,800 מ"ר בשטחי מסחר ותעסוקה.

הפרויקט הנוכחי מצטרף לזכייה נוספת של יורו ישראל בנתיבות, לבניית 84 דירות חדשות בשכונת רמות יורם. כיום החברה בונה פרויקטים באשקלון ובאור עקיבא, ויש לה פרויקטים בתכנון בת"א, בנתיבות, בקריית אתא ובחיפה.

 

פרויקט יורו GLOW של יורו ישראל בנתיבות. הדמיה: סנפשוט

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן