מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגהדג'ט
לעמוד קודם

לסונוס מקרן קול בשליטה קולית

22/06/2022
זמן קריאה: 1.5 דק'

ענקית הסאונד סונוס (Sonos), הידועה באספקה של חוויית סאונד שאין שני לה, באסתטיקה עיצובית מתחשבת, בפשטות שימוש ובפלטפורמה פתוחה, הציגה את תכונות "שליטה קולית של סונוס" (Sonos Voice Control) - חוויית קול חדשה למכשירי החברה, המספקת שליטה מהירה ומדויקת, ללא ידיים, במוזיקה ובמערכת סונוס, עם הגדרות פרטיות גבוהות, כך לדברי החברה. הבקרה קולית של סונוס פועלת על כל רמקול של החברה בעל יכולת קול, ומעבדת בקשות במכשיר.

החברה הציגה את התכונה הראשונה של חוויית קול שנוצרה אך ורק להאזנה במערכות סונוס. תוכנה עם רמת פרטיות גבוהה מאפשרת שליטה מלאה באמצעות הקול בלבד. לרמת הפרטיות יש חשיבות גדולה, שכן מערכות מבוססות בינה מלאכותית ועוזרות קוליות חכמות, למשל אלקסה ואקו של אמזון, כבר שימשו כראיה בהליך פלילי (משפט רצח) בארצות הברית. במקרה ההוא, בית המשפט פסק כי אפשר להשתמש בהקלטות של העוזרת הקולית לפיענוח מקרה רצח.

הטכנולוגיה של עוזרות קוליות נמצאת בהאזנה כמעט תמידית, וכל מה שאומרים בסביבה עשוי להישמר בענן החברה. בסונוס כבר מבטיחים רמת פרטיות גבוהה: אף שמע או תמלול לא נשלחים לענן, מאוחסנים, מואזנים או נקראים על ידי איש.

התכונה זמינה במוצרים חדשים בעלי יכולת קול וכעדכון חינמי ללקוחות קיימים. המערכת תואמת ל-Sonos Radio ,Apple Music ,Amazon Music ,Deezer ופנדורה בעת ההשקה. שירותים ושווקים נוספים צפויים בהמשך.

לדברי החברה, תכונת הקול החדשה מבינה את הניואנסים של תקשורת אנושית ותגיב לפקודות טבעיות כגון "הגדל את זה." לאחר חיפוש מדוקדק, סונוס בחר בשחקן עטור הפרסים ג'יאנקרלו אספוסיטו - הידוע בעיקר בזכות תפקידיו ב-Breaking Bad, Better Call Saul ו-The Mandalorian - כדי להשמיע קול מוכר למשתמשי השליטה הקולית של סונוס.

עם הקלטה קפדנית, עיבוד ומאסטרינג מתקדמים, הקול טבעי, לא פולשני, אך בטוח ומרתק. לקול הראשון של סונוס יצטרפו אחרים לאורך זמן. סונוס תמשיך להרחיב את החוויה לאנשים ולמקומות חדשים.

 

האזנה ללא מאמץ עם שליטה קולית של Sonos. אתר סונוס


מקור: www.sonos.com

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty