מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגהמה - ציי רכב
לעמוד קודם

לובינסקי זכתה במכרז מנהל הרכב הממשלתי

23/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

קבוצת לובינסקי זכתה במכרז הצטיידות מס' 1 של מנהל הרכב הממשלתי בכלי רכב חשמליים אשר ישמשו את משרדי הממשלה, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, רשות הכבאות הארצית ומקבילים נוספים ביחידות הביטחוניות של מדינת ישראל.

במסגרת המכרז ירכוש מנהל הרכב הממשלתי 75 כלי רכב, עם אופציה לעשרות כלי רכב נוספים ב-24 החודשים הבאים. כלי הרכב שנבחרו בשלושת סלי המכרז הם פיג'ו e208 (20 יחידות), פיג'ו e2008 (25 יחידות) ו-MG ZS EV (30 יחידות). תקופת הרכישה היא ל-12 החודשים הקרובים, עם אפשרות להארכה ל-24 חודשים.

כלי רכב אלה נבחנו על ידי חברה חיצונית שנבחרה על ידי המדינה, ונבחרו לאחר תהליך סינון מקצועי אשר כלל מבחני טווח נסיעה, מבחני תאוצה, מדידת רעש בתא הנוסעים, נוחות נסיעה, בלימה ומרחקי בלימה, יציבות, חמיקה ממכשול, יציבות, בדיקת מיזוג, טמפרטורת פנים לאחר חניה של שעה בשמש ישירה, צריכת חשמל וערך גרט.

בכלי הרכב שלל מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות: בלימת חירום אקטיבית, שמירת נתיב הנסיעה כולל התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה ותיקוני היגוי, התרעה על סכנת התנגשות מלפנים, מניעת סנוור והחלפה אוטומטית של עוצמת התאורה, זיהוי תמרורי מהירות והמלצה לשינוי המהירות בבקרת השיוט ועוד.

 

מימין: פיג'ו e2008; MG ZS EV; פיג'ו e208

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty