מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה הסעות
לעמוד קודם

אמבולנס מרצדס ספרינטר ממוגן ירי

22/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

בצרפת נפתחה תערוכת יורוסטארי בצרפת, תערוכת האמל"ח הגדולה בעולם, ובמסגרתה הוצג אמבולנס ממוגן ירי מדגם מרצדס ספרינטר. מדובר במיזם משותף למד"א, חברת מיגון הרכב פלסן ראם וכלמוביל.

את האמבולנס הממוגן תכננה פלסן ראם בשיתוף עם כלמוביל, יבואנית מרצדס לישראל. מדובר בפרויקט חוצה יבשות, אשר בתכנונו ובביצועו השתתפה גם חברת זשוטה מפולין, המתמחה בייצור אמבולנסים ורכבי חירום בתצורות שונות, כדי לאפשר סיוע עתידי של מדינות האיחוד האירופי במיזם.

חברת זשוטה ופלסן ראם הן בונות מרכבים מורשות של מרצדס ספרינטר, אשר תכננו מיגון נגד ירי המעניק לצוות ולמטופלים הגנה מרבית במינימום משקל. הדבר מאפשר לאבזר את האמבולנס על פי הדרישות המחמירות ביותר של מד"א לציוד נט"ן מציל חיים. עוד השתתפו בתכנון: חברת אוטוקור, אשר תכננה מערכת מיזוג חדישה לרכב.

אמיל קרעין, מנכ"ל קבוצת רכבי ההובלה וההיסעים כלמוביל, ציין כי מפרט הספרינטר הותאם לדרישות ולצרכים הייעודיים של מד"א, ולהנחיות המיגון של פלסן ראם, אשר התאימה את המיגון לצרכים הייעודיים של מד"א, לאמבולנס ממוגן ירי המותאם לסביבה מאוימת ולתנאי דרך קשים. בשלב הראשון הצטייד מד"א בארבעה רכבי אמבולנס של מרצדס ספרינטר.

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty