מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה ולו
לעמוד קודם

קפסולה לאופניים: הסוף לגניבות?

03/05/2022
זמן קריאה: 1.5 דק'

חברת האופניים אלפן בייסקמפ (ALPEN Basecamp) משיקה פוד בצורת חילזון עם נעילה אלקטרונית לאופניים. לפני ארבע שנים הציגה החברה תרמיל אחסון ראשון לאופניים הניתן לנעילה והעמיד בפני מזג אוויר - פונקציונלי מאוד ובעל מראה עתידני מאוד. כעת שוחררה גרסה חדשה ומשופרת (ויקרה יותר) של מיתקן האופניים דמוי החילזון, שנועד לשמור על האופניים מוגנים מפני גנבים וגורמים סביבתיים כאחד.

הקפסולה כוללת מנעול חכם תומך בלוטות'/WiFi, אפליקציית ALPEN לסמארטפון ומטען לטעינת אופניים חשמליים. מתאים לאופניים באורך מרבי של 77 אינץ' ולרוחב כידון מרבי של 33 אינץ'.

העיצוב המלוטש המיוחד והנדסה מדויקת הופכים את המוצר למושך את העין ופרקטי. קפסולת האופניים החדשה גדולה יותר מקודמתה, אך בעלת אותו עיצוב פטנט של קונכיית חילזון. יש יותר מרחב פנימי כדי להתאים כמעט לכל סוג של אופניים, כולל מטען ואופני הרים. אפשר לשלוט בקפסולה באמצעות אפליקציית סמארטפון, ואפילו להעניק גישה זמנית או קבועה לאדם אחר.

פתח אחורי קטן במעטפת החילזון מיועד לכבל של מטען האופניים החשמליים - למקרה שצריך לטעון את האופניים החשמליים בזמן שהם נמצאים בתוך הקפסולה. החלק הפנימי של הקפסולה כולל ווים ופחים נוחים לאחסון ציוד הרכיבה. חוסם גלגלים אחורי מחזיק את האופניים זקופים. המעטפת עמידה בפני מזג אוויר ויכולה להיצמד באופן מאובטח לרוב משטחי הקרקע כדי למנוע גניבה של היחידה כולה.

הקפסולה שמיוצרת בארצות הברית זמינה בהזמנה מראש בלבד ובמחיר לא נמוך, 2,399 דולר.

 


מקור: www.gearhungry.com

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty