מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה מזון
לעמוד קודם

רשת הסופרמרקטים Asda בחרה ב- TrueCommerce לניהול הספקים

22/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

TrueCommerce, ספקית ענן עולמית מובילה של פתרונות קישוריות שרשרת אספקה ​​ושותפי מסחר, אינטגרציה וריבוי ערוצים, הודיעה כי Asda - רשת הסופרמרקטים השלישית בגודלה בבריטניה - משתמשת כעת בפתרון הפעלת הספקים מבוסס ה-EDI של TrueCommerce לניהול התקשורת מול הספקים.

Asda מפעילה למעלה מ-600 חנויות קמעונאיות. המותג מציע את מוצריו גם באינטרנט באמצעות Asda.com, המשרת 98% מהבתים בבריטניה. לשם כך, Asda נתמכת על ידי 37 מרכזי הפצה ואספקה ואלפי ספקים.

בפברואר 2021 נמכרה Asda נמכרה בידי Walmart ל-Issa Brothers ו-TDR Capital. מכירה זו הובילה את החברה לבחור ספק EDI חדש שיתמוך בעתידה כעסק עצמאי: TrueCommerce.

"TrueCommerce הייתה חלק מתהליך RFP מקיף ונבחרה על בסיס ארבעה משתנים עיקריים: היכולת שלה להבין ולעמוד בדרישות היכולת של Asda, הביטחון שלה ביכולת לעמוד בלוחות הזמנים של התוכנית, הידע והמומחיות העמוקים שלה והתחרותיות המסחרית הכוללת שלה", אמרה ג'ני הופקינס, מנהלת בכירה ב-Asda.

 

 

כחלק מההסכם, TrueCommerce תטמיע פלטפורמת הפעלת ספקים הנותנת מענה לצרכיהם של למעלה מ-2,000 ספקים המרכיבים את כל קהילת הספקים של Asda, תוך אינטגרציה למערכת ה-SAP ERP של העסק. כשותפה ברמת הכסף של SAP, הפתרון של TrueCommerce מציע את הרמה הגבוהה ביותר של אינטגרציה ומיכון עם מערכת SAP.

הפתרון שמציעה TrueCommerce כולל יכולות מפתח שיאפשרו לאלפי ספקי Asda, ללא קשר לגודלם או בגרותם הטכנית, לתקשר בקלות עם הקמעונאי. המומחיות של TrueCommerce בשוק והניסיון בניהול תקשורת שרשרת אספקה מורכבת ​​עבור עסקים ברמה ארגונית יאפשרו מעבר חלק עבור Asda וקהילת הספקים שלה. זה יעודד שיעורי אימוץ גבוהים יותר שיתמכו, בתורם, בחיזוק מאמצי התקשורת המתמשכים של החברה עם הספקים.

ג'ני הדגישה כי "על ידי שיתוף הפעולה עם TrueCommerce, Asda תציע תוכנית EDI חזקה, יציבה, אמינה לחלוטין ומנוהלת היטב עבור ספקי Asda המוערכים ביותר שלנו, לא משנה כמה הם גדולים או קטנים!"

דיוויד גרוסוונור, מנכ"ל TrueCommerce Europe אמר, "אני רוצה להודות לג'ני ולצוות ב-Asda על שיתוף הפעולה שלהם בתהליך הזה. הצוותים שלנו ב-TrueCommerce שמחים להתחיל לעבוד עם Asda ולעזור לחזק עוד יותר את העסק שלהם בנוף הקמעונאי בבריטניה".

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty