מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה מיכשור
לעמוד קודם

לאמת זהות בקלות ובמהירות

23/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

B2Broker, ספקית מובילה של פתרונות תווית לבנה לתעשיית הפורקס והמטבעות הקריפטוגרפים, הכריזה על שילוב של B2Core עם Shufti Pro, שירות אימות זהות מוביל המופעל באמצעות בינה מלאכותית. על ידי שיתוף פעולה עם חברה זו, תהליך אימות הזהות של משתמשי הקצה של הלקוחות הופך לפשוט, יעיל ומאובטח יותר. 

Shufti Pro היא ספקית מובילה של שירותי KYC לאימות. עם Shufti Pro, לקוחות יכולים לאמת במהירות ובקלות את זהותם על ידי פתיחת לשונית האימות בתוך הגדרות הפרופיל שלהם והצגת מסמך מזהה כגון דרכון, רישיון נהיגה ותמונת סלפי. הטכנולוגיה הקניינית של Shufti Pro מאמתת את זהות הלקוח בזמן אמת תוך שניות מספר, והתוצאה היא הקטנת השכיחות של פעילות הונאה עם שיפור בחוויית הלקוח.

Shufti Pro היא ספקית תוכנה כשירות המציעה שירותי KYC הממכנים את תהליך אימות הזהות של המשתמשים. עם ה-API הגמיש שלו, השירות יכול להשתלב במערכות קיימות לסוגיהן, ולכן מדובר בפתרון נוח לעסקים בכל הגדלים. בנוסף, ספק KYC מציע ללקוחות הגנה רב-שכבתית כנגד סיכונים כגון הונאת זהות דיגיטלית, הלבנת הון ומימון טרור. על ידי שימוש בשירות זה, עסקים יכולים לשפר את האבטחה שלהם, ולקוחותיהם יכולים להפחית את הסבירות להפוך לקורבנות של פשעים אלו.

הטכנולוגיה המתקדמת של החברה מאפשרת למשתמשים לאמת את זהותם תוך פחות מ-30 שניות, עם תמיכה ביותר מ-150 שפות ו-230 מדינות וטריטוריות. בנוסף, יכולות סינון ה-AML של Shufti Pro עוזרות לעסקים לעמוד בתקנות איסור הלבנת הון על ידי סינון מול למעלה מ-1,700 רשימות מעקב.

בניגוד לחברות אחרות בתעשייה, Shufti Pro מציעה פתרונות תוכנה כשירות ועם פתרונות בהתקנה מקומית. מוצריה נמצאים בשימוש על ידי כמה משערי התשלום והבנקים הגדולים בעולם.

 

קרדיט תמונות: Businesswire

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty