מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה מיכשור
לעמוד קודם

Cavli Wireless תחשוף את הדור הבא של IoT

23/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

Cavli Wireless תשתתף בכנס Embedded Worlds 2022 המתקיים בנירנברג, גרמניה, בין התאריכים 21-23 ביוני 2022. כנס Embedded World הוא יריד הסחר הגדול בעולם המציג את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בכל היבטי הטכנולוגיות המשובצות, מרכיבים, מודולים ומערכות שלמות ועד למערכות הפעלה ותוכנה, כלי חומרה ותוכנה, ושירותים הקשורים למערכות משובצות.

החברה תציג בכנס את פתרונות קישוריות ה-IoT שלה. התצוגה המובילה של החברה תהיה ההשקה החדשה של מודול ה-IoT הסלולרי החכם תואם C42GM LTE CAT M1/NB1/NB2, אשר ניתן לפריסה ברחבי העולם, מה שהופך אותו לפתרון מיטבי עבור יישומי לוגיסטיקה, רכב, מערכות מעקב אחר רכב ועוד.

C42GM הוא מודול סלולרי חכם תומך LTE CAT M1/NB1/NB2 הפועל במצב כפול (ניתן לשדרוג עד לגרסה 14), ומבוסס על GPP Release 13, ומגיע עם eSIM משולב. ל-C42GM פרופיל חיי סוללה של עשר שנים בשל יכולת להיכנס למצב שינה עמוקה. הוא גם מגיע עם GNSS משולב ותמיכה באות הרדיו Sigfox, יכולת שיכולה לצייד יצרני OEM באפשרות לחקור שימושים הזקוקים לגישת LPWAN היברידית. כפי שצוטט ג'ון מתיו, אדריכל טכנולוגיה ראשי ב-Cavli Wireless,"ה-eSIM המשולב יחד עם קישוריות גלובלית טעונה מראש מגבש את ה-C42GM כ-IoT הסלולרי החזק בעולם המבוסס על מודול LPWAN".

עם העוצמה של Hubble Stack Intelligence, ניתן לנהל את C42GM באמצעותHubble Lens, תכונת אבחון מרחוק מתקדמת של פלטפורמת Cavli Hubble IoT Managment שבאמצעותה לקוח או מהנדס תמיכה של Cavli יכולים לאבחן מרחוק, לנטר ולפנות באגים בהתקן השטח עם התערבות פיזית אפסית, ובכך סולל את הדרך לקנה המידה האמיתי של IoT .

"אירוע Embedded World 2022 הוא יריד הסחר המוביל לחברות טכנולוגיה מרחבי העולם להציג את פתרונות הדגל שלהן", אמר טארון תומס ג'ורג', מנהל תפעול ראשי ב-Cavli Wireless. "אנחנו יותר מנרגשים לקחת חלק באירוע היוקרתי הזה, חולקים את הבמה לצד הגדולות בתעשייה, ומראים לעולם איך Cavli Wireless עושה דמוקרטיזציה של האינטרנט של הדברים".

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty