מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה משאיות
לעמוד קודם

לטויוטה וסטלנטיס טנדר מסחרי גדול

08/06/2022
זמן קריאה: 1.5 דק'

סטלנטיס (Stellantis N.V) וטויוטה מוטור אירופה (TME) הודיעו על הרחבת השותפות הקיימת שלהם עם הסכם חדש לייצור ושיווק של טנדר מסחרי גדול חדש, כולל גרסה חשמלית. לרכב החדש מרכב שלישי מסוגו והוא משלים מערך של רכבים מסחריים קלים, עם LCV קומפקטי, בינוני וכעת גם גדול.

סטלנטיס תספק ל-TME את הטנדר המסחרי החדש בגודל גדול לשיווק תחת מותג טויוטה. הרכב החדש ייוצר במפעלי סטלנטיס בפולין ובאיטליה ומתוכנן לאמצע 2024. הוא מסמן את הכניסה הראשונה של TME לפלח הרכבים המסחריים הגדולים.

"מצוינות תפעולית היא אלמנט מהותי בשיתוף פעולה מורחב זה", אמר קרלוס טבארס, מנכ"ל סטלנטיס. "סטלנטיס מדגימה את מומחיותה בתחום הרכב המסחרי ובפיתוח טכנולוגיה חשמלית שנבנתה כדי לתמוך במגוון רחב של צרכים. הסכם זה מחזק את ההובלה שלנו ב-EU30 ברכבי LCV וברכבים עם פליטה נמוכה, ומקרב אותנו למימוש יעדי Dare Forward 2030 להיהפך למובילת הרכב המסחרי הקל העולמית, במונחים של טכנולוגיה, ייצור, נתח שוק ורווחיות."

שיתוף הפעולה של סטלנטיס וטויוטה אירופה החל ב-2012 עם ה-LCV בגודל בינוני של טויוטה, שיוצר במפעל Hordain של סטלנטיס בצרפת. ב-2019 נוספה תוספת תחרותית ואטרקטיבית לפלח ה-LCV בגודל קומפקטי, שיוצרה במפעל של סטלנטיס בויגו בספרד. ההכרזה על LCV גדול מעמיקה את שיתוף הפעולה ומאפשרת לטויוטה להשלים מערך LCV מלא באירופה, תוך שהיא מאפשרת לשתי החברות ליהנות מאופטימיזציה של עלויות הפיתוח והייצור.

"נוכל להרחיב את השותפות המוצלחת הזו עם הטנדר המסחרי החדש בגודל גדול, שהוא תוספת חשובה המשלימה את קו המוצרים המסחריים הקלים שלנו. ל-LCV החדש תרומה מרכזית ליעדי הצמיחה של טויוטה בעבור מערך ה-LCV הכולל שלה, לצד פרואייס, פרואייס סיטי והיילקס. הדבר יאפשר לטויוטה לספק פתרון ניידות בכל הסגמנטים של שוק הרכבים המסחריים", ציין מאט הריסון, נשיא ומנכ"ל טויוטה מוטור אירופה.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty