מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה משאיות
לעמוד קודם

מאן מחדשת את ייצור המשאיות

09/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

חטיבת המשאיות של מאן מתחילה להפעיל מחדש את ייצור משאיות מאן, וזאת לאחר משבר גדול שארע עם פרוץ המלחמה באוקראינה. הייצור נעצר לחלוטין לשישה שבועות מאז אמצע מרס בעקבות מחסור באספקה שנגרמה מהמלחמה, מאחר שהצמות החשמליות מיוצרות באוקראינה. התוצאה הייתה שמפעלי הייצור של מאן במינכן ובקרקוב היו כמעט מושבתים מפעילות. כעת, גם מפעלי הרכיבים של מאן בנירנברג ובזלצגיטר מגבירים בהדרגה את היכולות שלהם.

"ההפעלה מחדש של ייצור המשאיות שלנו היא איתות טוב מאוד לכוח העבודה של מאן. עם זאת, במאן מתכוונים לחזור לרמות הייצור הרגילות רק בצעדים זהירים עקב אי הוודאות הגדולה", נמסר מהחברה.

מנכ"ל מאן, אלכסנדר ולסקמפ, מסר שאם המלחמה תחזור למערב אוקראינה, החברה עשויה לחזור לקיפאון ייצור מחודש. הגמישות נעשתה כורח המציאות ומחייבת גם משמעת עלויות קפדנית.

ספקי רתמות החיווט באוקראינה, המייצרים רתמות חיווט למאן, מסוגלים כיום לייצר ולספק שוב, אם כי ברמה נמוכה. יצרנית המשאיות עומדת בלוח הזמנים עם ייצור של רתמות החיווט גם במדינות אחרות.

בתחילה למאן יהיו כמובן פחות גרסאות במגוון שלה ורמה גבוהה של אי ודאות. החברה תגדיל את היקפי הייצור צעד אחר צעד. מנכ"ל החברה ציין שבשל תוכנית הייצור המופחתת, החברה תצטרך להמשיך להנהיג נוהל של עבודה בפרקי זמן קצרים באתריה בגרמניה.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty