מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה משאיות
לעמוד קודם

סקניה: 110 משאיות חשמליות לחברה שוודית

07/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

חטיבת המשאיות של סקניה חתמה לאחרונה על הסכם לאספקת 110 משאיות חשמליות לחברת התובלה איינרייד (Einride) השוודית. מדובר בחוזה הגדול ביותר של סקניה בתחום התובלה החשמלית. הדגש בהסכם הנוכחי מושם דווקא בפלח השוק הכבד. בסקניה מציינים כי ההסכם הוא גם התחלה של שותפות פיתוח מוצר עם קבוצת איינרייד, שתתרום לשאיפה של שתי החברות להגדיל את התובלה החשמלית בכבישים.

חברת התובלה השוודית מתמחה בפתרונות שילוח דיגיטליים, חשמליים ואוטונומיים מקצה לקצה. לצורך כך היא נדרשת לפתרון מיוחד שתפור לצרכיה. 110 המשאיות של סקניה יסופקו מהמחצית השנייה של השנה הנוכחית. האספקה אמורה להסתיים עד אמצע שנת 2023.

לאיינרייד יש כבר כעת צי תובלה חשמלי בחלקו, והוא אחד מציי התובלה החשמליים הכבדים הגדולים באירופה. בעקבות ההסכם הנוכחי, חברת התובלה השוודית תרחיב את נוכחותן של המשאיות החשמליות בצי המשאיות הגדול שלה.

צי המשאיות המלא ייבנה לפי המפרט של איינרייד ויופעל על ידי מערכת הפעלה ראשונה מסוגה, Saga, המבטיחה שילוח חשמלי יעיל. הפלטפורמה אוספת נתונים על צי המשאיות ומנסה להגיע לאופטימיזציה מלאה. פלטפורמת Saga תספק גם לסקניה תובנות באשר להמשך פיתוח המוצר, ושני הצוותים יחלקו במידע.

אלן קוגלברג, מנהלת מוצר ראשית בחברת התובלה איינרייד אמרה, כי ל-110 המשאיות תהיה תרומה ממשית להגדלת הצי. המטרה היא להניע חדשנות ופיתוח מוצרים בתעשיית התובלה העולמית.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty