מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה פרימיום
לעמוד קודם

בכורה אירופית לרכב ספורט חשמלי של לקסוס

12/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

לקסוס תערוך בפסטיבל המהירות של גודווד הופעת בכורה אירופית לדגם קונספט חדש, רכב ספורט חשמלי. בדגם זה מיישמת לקסוס את החזון לרכב ספורט עתיר ביצועים חשמלי לחלוטין, שנתפס על ידי רבים כיורש האפשרי של לקסוס LFA.

דגם הקונספט של רכב הקופה בלט מבין 16 כלי רכב חשמליים המונעים על ידי סוללה (BEVs) שחשף אקיו טויודה, נשיא טויוטה מוטור אינטרנשיונל בדצמבר 2021, כאשר שרטט את האסטרטגיה מרחיקת הלכת של החברה להשגת ניטרליות פחמנית. החברה תמצה את מלוא הפוטנציאל של מכוניותיה באמצעות חשמול, חיזוק היסודות של האצה / האטה לינארית, תחושת בלימה והתנהגות כביש מלהיבה כדי להעניק חוויית נהיגה מהנה.

רכב הספורט החשמלי יצעיד את Lexus Driving Signature לשלב הבא. יש לו פרופורציות נועזות ומרכב נמוך של רכב ספורט, והוא מסמל את העתיד של מותג לקסוס. זמן האצה ל-100 קמ"ש צפוי להיות בטווח של שתי שניות, וטווח הנסיעה יהיה יותר מ-700 ק"מ. ייתכן שבייצור המוני הדגם ישתמש בטכנולוגיית סוללה במצב מוצק כדי להשיג ביצועים חזקים אותנטיים.

פסטיבל המהירות של גוודוד יתקיים בתאריכים 23 עד 26 ביוני בשטח אחוזת גודווד בסאסקס שבאנגליה. דגם הקונספט של רכב הספורט החשמלי יוצג בשדרת המכוניות החשמליות של פסטיבל המהירות.

 

צילום: Lexus 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty