מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה פרימיום
לעמוד קודם

לקסוס RZ החשמלי מתקרב לישראל

09/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

לקסוס ישראל מאפשרת לשריין מקום ברשימת המתנה לרכישת לקסוס RZ 450e, הקרוסאובר החשמלי הייעודי הראשון מבית מותג היוקרה היפני. ההרשמה מבוצעת ONLINE בלבד באתר החברה.

ה-RZ, שצפוי להיות מושק בישראל לקראת סוף 2022, מצויד במערכות חדשות ובטכנולוגיות מתקדמות, ובעל ביצועים ייחודיים. בחברה מעריכים כי עד סוף 2022 יימכרו לפחות 300 רכבים מדגם זה, ועושים מאמץ מול היצרן להגדיל את המלאי כדי לספק מענה לביקוש הגבוה הצפוי.

הרכב יכלול מגוון מערכות ייחודיות עם סביבת נהג חדשנית. לראשונה בעולם הרכב - הגה אלחוטי One Motion Grip בעל טכנולוגיית ההיגוי Steer By Wire וקונסולה מתקדמת מעניק ביטחון, שליטה ונוחות מרביים לחיבור הרמוני עם כל מערכות הרכב.

במערכת ההיגוי האלקטרונית One Motion Grip להגה אין קשר מכני ומוט הגה. במקום זאת המערכת משתמשת בחיבור חשמלי כדי לשלוח פקודות מההגה לגלגלים. התוצאה היא תגובה מיידית ושליטה מדויקת יותר בהגה. מערכת One Motion Grip האופציונלית מגיעה עם גלגל הגה קטום חדש. הטכנולוגיה מצריכה פחות מאמץ היגוי מהנהג: כדי לעבור מנעילת הגה אחת לשנייה נדרש סיבוב של 150 מעלות, ללא צורך לסובב יד מעל יד.

הדגם כולל גם את פלטפורמת המולטימדיה החדשה Lexus Link, המתאפיינת בהפעלה מהירה ואינטואיטיבית ובפונקציות משופרות של קישוריות, תכנון נסיעה יעיל ומידע, ומגיעה עם סייען קולי חדש בשם Hey Lexus.

 

LEXUS RZ 450e. צילום: לקסוס

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty