מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה קלינטק
לעמוד קודם

שיתוף פעולה לאספקת מי שתייה לקהילות כפריות בארה"ב

23/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

ChartWater, חטיבה של Chart Industries, Inc, ו-Calgon Carbon Corporation, חברה בת בבעלות מלאה של Kuraray Co., Ltd הכריזו באופן רשמי על הסכם שנחתם בשנת 2021 לפיו יוכלו להציע החברות הצעה משותפת של מערכות מי שתייה, תוך שימוש בפחם גרגירי פעיל, לאזורים כפריים שסובלים מחוסר משאבים.

תנאי ההסכם מאפשרים ל-Calgon Carbon להפנות את כל הקהילות בארצות הברית הדורשות טיפול של עד כ-175 גלון לדקה ל-AdEdge Water Technologies של ChartWater, אשר תספק את כל ה-GAC הקשורים מ-Calgon Carbon. שתי החברות ימשיכו לספק פתרונות טיפול במים לכל קצבי הזרימה, אך ההסכם מאפשר לחברות לשלב את יכולותיהן לפתרונות שיספקו מי שתייה בטוחים לקהילות בצורה יעילה מבחינת עלויות.

על פי חוק מי השתייה הבטוחים של ה-EPA בארצות הברית, יש יותר מ-140,000 מערכות מי שתייה קטנות בארצות הברית. רבות מהמערכות הללו מתמודדות עם אתגרים בעמידה בתקנות המשתנות והמחמירות בנושא של זיהום מי השתייה, מה שמקשה על אספקת מי שתייה בטוחים באופן עקבי ללקוחות. ההסכם החדש מציע למערכות קטנות אלה גישה למגוון הציוד המוצע בידי AdEdge, כמו גם ל-FILTRASORB GAC, קו מוצרי הפרמיום של Calgon Carbon.

 

 

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם Calgon Carbon כדי לשלב את עשרות שנות הניסיון שלהם ב-GAC עם הניסיון שלנו באספקת מערכות טיפול מלאות לרשויות ברחבי ארצות הברית", אמר כריס מיליגן, נשיא ChartWater. "מרכז המצוינות AdEdge של ChartWater מספק פתרונות ללקוחות מוניציפליים ותעשייתיים בכל הגדלים. מערכת היחסים הזו עם Calgon Carbon תחזק במיוחד את היכולת שלנו לשרת ספקי שירות קטנים יותר עם פתרון GAC ברמה עולמית להסרת PFAS, TOC, תוצרי לוואי של חיטוי וכל מזהם אחר שניתן לטפל בהם עם GAC".

מאז שיצרה את מוצרי הפחם הפעיל הראשונים מפחם ביטומני בשנות ה-40, Calgon Carbon הייתה חלוצה בפיתוח מוצרי פחם גרגירי פעיל לטיהור מים המציעים ביצועים גבוהים.

"Calgon Carbon סיפקה GAC למאות ספקי מים במשך למעלה מ-40 שנה, ואנחנו נלהבים מההסכם הזה", אמרה נורה שטוקהאוזן, סמנכ"לית היחידה העסקית לפתרונות מי שתייה וטכנולוגיות פחמן חדשניות. "שיתוף פעולה זה מאפשר ל- FILTRASORB® GAC שלנו להיות נגיש יותר לשירותים קטנים יותר באמצעות טווח ההגעה של AdEdge בשוק זה ואנחנו גאים לעבוד יחד כדי לספק מי שתייה נקיים ובטוחים ליותר אמריקאים".

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty