מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה קלינטק
לעמוד קודם

EIG ו-Aramco חתמו על מזכר הבנות להרחבת שיתוף הפעולה האנרגטי

23/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

EIG, משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים, הודיעה כי חתמה על מזכר הבנות עם Aramco לשיתוף פעולה בפרויקטים עתידיים בתחום האנרגיה.

על פי תנאי המזכר, הצדדים יחפשו אחר הזדמנויות השקעה בפרויקטים המקדמים את יעדי הקיימות המשותפים שלהם, לרבות בטכנולוגיות קיימות וחדשות כגון דלקים חלופיים, לכידת פחמן, מימן וגז טבעי, תחבורה ואחסון אנרגיה.

"בזמן שהביקוש העולמי לאנרגיה עולה, EIG מחויבת לאזן בין המטרות התאומות של הפחתת כמות הפחמן ואמינות", אמר ר. בלייר תומס, יו"ר ומנכ"ל EIG. "כחלק מהמאמץ הזה, אנו נרגשים שיש לנו הזדמנות לעבוד עם Aramco, מובילה בתעשייה הרלוונטית, בנתיב שמוביל להפחתת פחמן של מגזר האנרגיה. אנו ברי המזל להיות שותפים עם Aramco בתשתיות קריטיות במתחם האנרגיה ואנו מצפים לבנות על השותפות הזו בהתייחס לנתיב העתידי של התעשייה שלנו".

"מזכר ההבנות הזה מקיף צעד אחד מני רבים וחשובים במאמץ הגלובלי לטפל בשינויי האקלים, ואנו מצפים לעבוד עם Aramco כדי ליצור שיפורים משמעותיים באספקת פתרונות אנרגיה נקייה במחירים נוחים ואמינים לאנשים ברחבי העולם", אמרה אמילי רודג'רס, מנהלת ESG של EIG.

"מזכר ההבנות הזה מחזק עוד יותר את הקשר שלנו עם EIG ויש לו את הפוטנציאל להניע השקעות חדשות לקראת פתרונות צריכת אנרגיה נמוכה, שתומכים בצמיחה כלכלית וגם תורמים למעבר להשתנות הרחבה יותר בשוק האנרגיה", אמר עבדול עזיז מ. אלגודאימי, סגן נשיא בכיר לפיתוח תאגידי ב-Aramco.

הודעת מזכר הבנות זו מגיעה בעקבות סגירה מוצלחת בשנה שעברה של עסקת השקעה בתשתית בסך 12.4 מיליארד דולר בין Aramco לבין קונסורציום בינלאומי בראשות EIG, הכוללת חכירה והחזרה של תשתית צינורות נפט מ-Aramco.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty