מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה תעשיות
לעמוד קודם

Andersen Global הפכה לחברה שותפה בבחריין

23/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

אנדרסן גלובל הכריזה כי Awael, חברה מבחריין המשתפת עימה פעולה מאז 2019, היא כעת חברה באיגוד, והחברה האחרונה שאימצה את המותג אנדרסן, נתון שמשפר עוד יותר את נוכחות הארגון הגלובלי במזרח התיכון כדי לענות על הביקוש הגובר לפתרונות יעילים באזור.

אנדרסן בבחריין, שנוסדה בשנת 2014, מספקת חבילה מלאה של שירותי מס וייעוץ, כולל ליטיגציה, ניהול סיכונים, בדיקת נאותות, ממשל תאגידי ואופטימיזציה של תהליכים עסקיים. בהובלת מנכ"ל המשרד, עבאס רדהי, המשרד מספק פתרונות מקיפים ללקוחות החל מגופים ציבוריים וכלה בעסקים מתפתחים ובניהול בעלים.

"המשרד שלנו גדל מאוד בשנים האחרונות ואימוץ המותג אנדרסן הוא השלב הבא בהתפתחות המשרד שלנו", אמר עבאס. "הפיכתנו לחברים במשרד של אנדרסן גלובל ממצבת אותנו לשרת טוב יותר את לקוחותינו עם השירות הטוב מסוגו ללא גבולות. אנו מצפים לעבוד לצד החברות האחרות באזור כאשר אנו שואפים להיות חברה מובילה במדינה ובאזור". מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף כי "לעבאס ולצוות שלו יש קשרי עבודה חזקים וסינרגטיים עם החברות האחרות באזור. המשרד סיפק תובנות חשובות לגבי השוק המתפתח של בחריין ויאפשר לנו לשמור על יתרון תחרותי באזור".

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty