מגה מיכשור
חדשות
חדשות הייטק
לעמוד קודם

ל-Movellus מוצרים לטלמטריה על שבב

19/11/2023
זמן קריאה: 1 דק'

Movellus הכריזה על הצגת משפחת המוצרים Aeonic Insight שנועדה לספק מענה לצרכים המתפתחים במהירות של ביצוע תצפיות על שבב במערכות מורכבות. במשפחת מוצרי Aeonic Insight חיישנים מובילים בתעשייה שניתנים לסינתזה ומספקים תובנות מובילות לפעולה בסקירת שבבים. חיישנים אלה יעילים בעבודה בשטח, ניתנים להעברה בין תהליכים ומייצרים טלמטריה מתקדמת לניהול מערכות על שבב ופלטפורמות אנליטיקה למחזור החיים של השבבים.

המוצר הראשון במשפחה זו הוא Aeonic Insight™ Droop Detector. פתרון חדשני זה מאפשר זיהוי מדויק במיוחד של צניחה עם מספר הגדרות סף, והוא בין המהירים ביותר בזמן האיתור. פילוסופיית התצפיות של Aeonic Insight התרחבה גם אל Aeonic Generate™ CGM, פתרון המציג טלמטריה מפורטת של איכות התפקוד של מערכת השעון לשימוש בפורטפוליו מוביל בתעשייה של ייצור שעוני מערכת ניתנים לסינתזה.

"העלייה של מערכות על שבב גדולות מציגה אתגרי עיצוב שבבים חדשים בהיבטים של איזון ביצועים, כוח ותפוקה, ומיטוב של איכות הסיליקון לאורך מחזור החיים שלו", אמר ויקראם קארוואט, סגן נשיא בכיר למוצרים, שיווק ותכנון. "Movellus מסוגלת לייצר טלמטריה מתקדמת על שבב כדי לסייע ללקוחותינו ולשותפינו באספקת מוצרים עם האיכות, הביצועים ואורך החיים הגבוהים ביותר ליישומים מתקדמים."

Movellus ממשיכה לקדם שבבים בעלי ביצועים גבוהים באמצעות קניין רוחני עשיר בתכונות שניתן לסינתזה. פלטפורמת הקניין הרוחני הדיגיטלי של Aeonic™ שולבה בידי לקוחות רבים ברמות שונות של תהליכי ייצור, מ-40 ננומטר עד שלושה ננומטר. יישומי הקצה נעים בין התקני בינה מלאכותית בקצה עם צריכת חשמל נמוכה במיוחד ועד מחשוב מרכז נתונים בענן ופתרונות בינה מלאכותית ממוקדי ביצועים. ציון דרך זה מאפשר מערכת תצפיות מתקדמת על שבב בעבור מערכות על שבב, מאיצי בינה מלאכותית ומעבדים מתקדמים.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן