מגה מיכשור
חדשות
חדשות הייטק
לעמוד קודם

פלטפורמת עיבוד הצפייה החכמה 7110 JH-אימצה את IP מעבד התצוגה של VeriSilicon

02/04/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

חברת VeriSilicon הודיעה על השילוב המוצלח של מעבד התצוגה IP DC8200 שלה אל תוך מעבד המחשב JH-7110 RISC-V בייצור המוני של StarFive SoC. עם ביצועים גבוהים, צריכת חשמל נמוכה ותכונות אבטחה גבוהות, שיתוף פעולה זה מספק פתרון פלטפורמת עיבוד צפייה חכמה מלא המותאם ליישומים מגוונים כולל מחשוב ענן, בקרה תעשייתית, אחסון מחובר ברשת (NAS), טאבלטים וממשק אדם-מכונה (HMI).

מעבד התצוגה DC8200 IP של VeriSilicon תומך בשיפורי איכות תמונה מתקדמים, המאפשרים למשתמש חוויות צפייה מובחרות. ניתן להגדיר אותו כדי לספק פתרונות אופטימליים ליישומי יעד. על ידי שילוב טכנולוגיית הדחיסה הייחודית של VeriSilicon, 8200DC מפחית משמעותית את רוחב הפס של DDR, ובכך משפר את היעילות הכוללת. יתרה מכך,8200DC תומך במערכות הפעלה כפולות ומשתף פעולה עם מעבד ה-RISC-V כדי לעמוד בדרישות מוצר מגוונות.

בנוסף, 8200DC יכול ליצור תת-מערכות איתנות באמצעות השתלבות חלקה עם כתובות ה-IP של עיבוד וידאו או תמונות של VeriSilicon, ומספקת חוויה סוחפת למשתמשי הקצה עם שוליים חדים, שיפור פרטים מעודן וצבע עשיר.

"ה-JH-7110 SoC שלנו המבוסס על מעבד המחשב RISC-V מבצע מגוון עיבודי תמונת וידאו מורכבים ומשימות מחשוב צפייה חכמה, ועונה על צרכי העיבוד החזותי המגוונים בזמן אמת בקצה", אמר תומאס שו, מנכ"ל StarFive.IP" מעבד התצוגה של VeriSilicon מציע איכות חזותית גבוהה עם צריכת חשמל נמוכה. אנו מחויבים לקדם חדשנות המבוססת על טכנולוגיית RISC-V. עם עיבוד פיקסל נלווה IP הזמין דרך שותפי ה-IP שלנו, ניתן להביא מוצרים מבוססי RISC-V לשוק בקצב מואץ".

"ה-7110JH- של Starfive הוא מעבד צפייה חכמה מבוסס RISC-V מוביל המצויד ביכולות תצוגה חכמות מתקדמות. בתחום התצוגה החכמה, קיימת דרישה חזקה בשוק לטכנולוגיות מתוחכמות לשיפור איכות התמונה", אמר ווי-ג'ין דאי, סמנכ"ל בכיר ומנהל כללי (GM) של חטיבת IP ב-VeriSilicon. "ה-IP של מעבד התצוגה, כחלק מתיק ה-IP הנרחב שלנו של עיבוד פיקסלים אינטליגנטי מעדשה-למסך (מעדשת המצלמה לצג המסך), מהונדס לספק איכות תמונה מעולה תוך הבטחת צריכת חשמל נמוכה. השילוב של 8200DC שלנו עם 7110JH- היא מכרעת בהנעת הביצועים של מסכים רבים בתוך סביבת הפיתוח של RISC-V."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן