מגה מיכשור
חדשות
חדשות טכנולוגיה
לעמוד קודם

חדש: מדפסות סובלימציה להדפסה על טקסטיל

16/03/2023
זמן קריאה: 2 דק'

Epson חיזקה את מעמדה המוביל בשוק מדפסות הסובלימציה עם השקתן של שתי מערכות הדפסת סובלימציה חדשות בגודל 44 אינץ'. דגם 6400SureColor SC-F בעל 4 הצבעים, ודגם 6400H SureColor SC-F בעל 6 הצבעים, שנועדו לנפחי הדפסה נמוכים עד בינוניים, מושלמים לשימושים כמו הדפסה על טקסטיל, התאמה אישית של מוצרים ושעתוק תמונות באיכות גבוהה. המדפסות מציעות מבחר של שיפורים משמעותיים, כולל פרודוקטיביות משופרת ופחות בזבוז חומרים.

שתי המדפסות, שמבוססות על טכנולוגיית PrecisionCore TFP Micro המהפכנית של Epson שנועדה לספק איכות תמונה מרשימה, מציעות יתרונות שונים, בהתאם לצורכי המשתמש. דגם 6300 SC-F, מגדיל את הפרודוקטיביות ב- 20% בהשוואה לדגם הקודם בסדרה 6400SC-F. דגם SC-F6400H מספק מגוון צבעים מורחב שכולל את השימוש ב-CMYK נוסף על אפשרות לבחירה בין ורוד זרחני וצהוב זרחני, ציאן בהיר ומג'נטה בהיר או כתום וסגול. זה אומר שדגם בתור מדפסת הסובלימציה בגודל 44 אינץ' הראשונה מבית Epson SC-F6400H, עם 6 צבעים, פותח את הדלת למבחר רחב יותר של שימושים פוטנציאליים הן לטקסטיל והן למשטחים קשיחים. המשתמשים בתחומים של ייצור אופנה, אביזרים וריהוט לבית, בגדי ספורט, שילוט רך ומוצרים לקידום מכירות, יימצאו עניין רב בשיפור הזה.

דגמי 6400 SC-F ו- SC-F6400H מציעים גם מספר יתרונות אחרים למשתמשים עסקיים, כולל חבילות דיו חדשות בעלות קיבולת גבוהה יותר, שמכילות *45% יותר דיו (1.6 ליטר) מה שממזער את תדירות ההחלפה ואת הבזבוז. את חבילות הדיו צריך רק לנער ולהכניס, כלומר אין יותר צורך לשפוך ולערבב ובכך להסתכן בבלגן ולכלוך. המדפסות גם מצוידות במסך מגע חדש בגודל 4.3 אינץ' - גדול יותר ב- 30% בהשוואה לדגם הקודם. שגרות תחזוקה מפושטות ממזערות את זמן ההשבתה, ועם המוצר נכללות חבילות תוכנה שנועדו לעזור לעסקים להתנהל בצורה יעילה יותר ולנתח בצורה טובה יותר עלויות ורווחיות. שני המוצרים מציעים למשתמשים פתרון מלא שכולל חומרה, תוכנה, ראש הדפסה, דיו, ניירות סובלימציה ואחריות. דגם SC-F6400H כולל גם גליל הזנה שנכלל באריזה.

"עם נתח שוק גדול, Epson בנתה לעצמה שם חזק בגין תמיכה בעסקים עם פתרונות הדפסה מלאים מקצה לקצה, שמציעים את הרמות הגבוהות ביותר של איכות, גמישות וחיסכון מבחינת עלות-תועלת", כך לדברי דניאל בן מויאל, מנהל פיתוח עסקי מ-Epson ישראל. "המדפסות החדשות האלה הן דוגמאות מושלמות להקשבה שלנו לצורכי השוק ולאספקת פתרונות יעילים במהירות".

 

צילום: יח"צ

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן