מגה מיכשור
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

הסופרמרקט הפיננסי: AssetCo ו-Westwood Holdings Group יהפכו לשותפות עיקריות ב-InvestCloud

16/03/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

InvestCloud, החברה המובילה בעולם בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית של ענף הפיננסים, עם נכסים בשווי של למעלה מ-6 טריליון דולר, הכריזה על שותפות עם החברות המובילות בניהול נכסים AssetCo ו-Westwood Group שמטרתה להטמיע חידושים בתחום ההפצה הדיגיטלית של אסטרטגיות ושל מוצרים פיננסיים. השותפות תושק תחילה בארה"ב ותניח עבור AssetCo ו-Westwood את אבני היסוד שיאפשרו להם לחדור לשווקים חדשים באמצעות התפוצה הגלובלית של פלטפורמת InvestCloud.

במסגרת השותפות, AssetCo ו-Westwood יפיצו במשותף החל מהשנה הנוכחית את אסטרטגיות ההשקעה ואת המוצרים הפיננסים שלהן במדיה הדיגיטלית ובאמצעות‎InvestCloud Financial Supermarket (FSM) ‎ ליועצים פיננסיים ברחבי ארה"ב. אלה כוללים את חברות הבת כמו גם את השותפים של AssetCo— River and Mercantile, ‏SVM, Saracen ו-Rize ETF.

קמפבל פלמינג, מנכ"ל AssetCo, אמר: "זהו זמן בו אנו חווים שינויים דינמיים ב-AssetCo. לשותפות שלנו עם InvestCloud יש תפקיד משמעותי למדי בשינוי האסטרטגיה שלנו בארה"ב משום שאנו יוצרים שותפות דיגיטלית במטרה לתת מענה להעדפות המשקיעים בעתיד. בחרנו לחבור ל-InvestCloud בשל איכות היכולות הדיגיטליות והתפוצה הגלובלית שלהם. InvestCloud's Financial Supermarket‎ מהווה גישה חדשנית ואטרקטיבית ביותר עבור AssetCo ועבור החברות התפעוליות שלנו במסגרת התמיכה באסטרטגיית הצמיחה. הגישה הדיגיטלית של InvestCloud כלפי תחום ההפצה תקנה לנו דרך יעילה במיוחד להפיץ את מוצרינו לקהל הגלובלי. ל-InvestCloud תפיסה מבריקה בנוגע לנתונים ול-Digital Warehouse שלה, ו-AssetCo תפיק גם תובנות חשובות מהנתונים בנוגע לאסטרטגיות שלנו ולתפוצה ברחבי השווקים בהם אנו פועלים, מה שיקנה תובנות בעלות משמעות עצומה ותועלת רבה ללקוחותינו".

בריאן קייסי, מנכ"ל Westwood Holdings Group, אמר: "השותפות עם InvestCloud תשנה את הדרך שבה אנו מפיצים מוצרים פיננסיים ותפתח ערוצים ושווקים חדשים שיעזרו לנו להגיע ללקוחות נוספים. דבר זה יתרום להנעת הצמיחה של החברה ויאפשר ללקוחות וליועצים לגלות בצורה קלה יותר את המוצרים המתאימים ביותר לצורכי ההשקעה שלהם. אנו שמחים לקחת חלק במהפכה הדיגיטלית הזו בתחום המוצרים הפיננסיים ובניית תיקי השקעות".

 

 

ה״סופרמרקט הפיננסי״ (Financial Supermarket FSM) ‎) של InvestCloud יאפשר ליועצים לחפש ולאתר את המוצרים הטובים ביותר עבור לקוחותיהם, תוך שימוש ביכולות חיפוש דיגיטליות מהמובילות בענף וניצול הגישה למגוון מוצרים וירטואליים הזמינים כולם בנקודה דיגיטלית אחת. בנוסף, הטכנולוגיה תקנה ל-AssetCo ול-Westwood יכולות ניתוח נתונים מהירות בעזרתן החברות יוכלו לזהות אילו מוצרים ותוכן נקלטים בהצלחה בפלחים ספציפיים.

AssetCo רכשה את River and Mercantile ביוני 2022. השותפות מציעה ל-AssetCo הזדמנות למדרג במהירות את העסק ולהחדיר אותו לשוק האמריקאי.

אלכס הוקטור דנקן, מנכ"ל River and Mercantile, אמר: "אנו מודעים היטב לפוטנציאל ההזדמנויות בארה"ב, ואנו צופים כי האסטרטגיות המותאמות שלנו ינחלו הצלחה רבה באמצעות השותפות שלנו עם InvestCloud. מדובר ביוזמה חדשה ומלהיבה המחזקת את אמונתנו שכחברת בוטיק דינמית ביכולתנו להתקדם יחד עם הסביבה ולהשתנות בהתאם לשינויים החלים בזירת ההשקעות. InvestCloud מציעה את פתרון ההפצה הדיגיטלי הטוב מסוגו עם תפוצה רבת עוצמה במיוחד בארה"ב, ואנו מקדמים בברכה את השותפות המוצלחת".

ג'ון ווייז, מנכ"ל InvestCloud, אמר: "אנו נרגשים לחבור אל שני החלוצים בענף מרטין גילברט ובריאן קייסי וצוותיהם כדי לשנות את האופן שבו אנו מפיצים מוצרים פיננסיים. InvestCloud הקימה את פלטפורמת הטרנספורמציה הדיגיטלית המובילה בענף עם נכסים בשווי של למעלה מ-6 טריליון דולר, ואנו ממשיכים להשקיע בהחדרת חדשנות למגזר הפיננסי באמצעות הפיתוח של ה-Financial Supermarket™‎. השותפויות הללו מציעות מספר עצום של הזדמנויות הפצה יחד עם הפוטנציאל למנף למעלה מ-400 חברות ניהול הון בעלות יותר מ-20 מיליון חשבונות משקיעים הקיימים נכון לעתה בפלטפורמה הגלובלית של InvestCloud. אין לנו ספק כי בעקבות ההצלחה המשותפת שלנו בארה"ב, נמשיך להניע צמיחה באמצעות השותפות עם AssetCo גם בשווקים גלובליים גדולים נוספים".

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן