מגה מיכשור
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

Elo משתפת פעולה עם FreedomPay כדי לשנות את החוויה הדיגיטלית בחנות

24/01/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

FreedomPay, המובילה העולמית ב-Next Level Commerce, ו-Elo, ספקית גלובלית מובילה של פתרונות אינטראקטיביים ופתרונות תצוגה אינטראקטיביים, מכריזות על השילוב של מחשב כף היד M60 Pay של Elo עם טכנולוגיית המסחר המאובטח של FreedomPay.

ה-M60 Pay נבנה לקבל את כרטיסי התשלום וכרטיסי המועדון הפופולריים של ימינו, וכולל EMV מובנה, קורא פסים מגנטיים ו-NFC עבור כרטיסים עם שבבים או רצועות ושאר פתרונות תשלום דיגיטלי ללא מגע. המחשב M60 Pay, המבוסס על Android, יכול להפוך מפתרון נקודת מכירה נייד לנייח וקבוע עם תחנת העגינה, מודול ההרחבה ומסך המגע של Elo הזמינים כתוספות.

ביחד, FreedomPay ו-Elo ממציאים מחדש את החוויה הדיגיטלית בחנות על ידי איחוד הפתרונות החדשניים והאינטראקטיביים של Elo עם פלטפורמת טכנולוגיית המסחר המובילה בתעשייה של FreedomPay כדי ליצור חוויית קנייה מאובטחת, נטולת חיכוכים ואחודה עבור הצרכנים הגלובליים תוך תמיכה בסוחרים עם יכולות אנליטיקה חזקות של נאמנות הלקוחות ונתונים אחרים.

"ה-M60 Pay מקל על ביזור תהליך התשלום ומאפשר לקבל תשלומים בכל מקום", אמר קרייג ויטסו, מנכ"ל Elo. "השותפות עם FreedomPay תביא תפקודיות ואבטחה משופרים כדי ליצור חוויה אישית יותר עבור הצרכנים".

פלטפורמת Next Level Commerce של FreedomPay מציעה יתרונות רבים לסוחרים וללקוחותיהם, ביניהם: היכולת להפוך את המסחר בין נכסים, ערוצים ואזורים לאחוד בתוך פלטפורמה אחת פתוחה, אגנוסטית וגמישה לחלוטין;

אקו סיסטם ללא מגע התומך בתשלומים ללא מגע, טכנולוגיית QR, Apple Pay ו-Google Pay;

פתרון משולב מלא מקצה לקצה המאפשר תשלומים מאובטחים, זיהוי כשירות, נאמנות ובינה עסקית.

"צרכנים מחפשים ללא הרף תפקודיות תשלום חדשה והתאמה אישית גדולה יותר בכל הנוגע לתשלומים. השותפות עם Elo תעניק ללקוחות חוויית תשלום מאובטחת וחלקה הצפויה עם FreedomPay בשילוב עם הפתרונות החדשניים והמודולריים של Elo", אמר טום דורובסיק, מייסד ומנכ"ל FreedomPay.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן