מגה מיכשור
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

ExaGrid זכתה ב-3 פרסי תעשייה בתחרות הפרסים למחשוב ברשת של שנת 2024

10/06/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

ExaGrid, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף עם נעילת שמירה מבוססת זמן הכוללת שכבה שאינה פונה לרשת (יצירת מרווח אוויר שכבתי), מחיקות מושהות ואובייקטים שאינם ניתנים לשינוי לשחזור מתוכנות כופר, זכתה בשלושה תארים בענף, כולל חברת השנה, מוצר החומרה של השנה וכן פרס התשואה על ההשקעה במהלך טקס פרסי המחשוב ברשת שנערך ב-23 במאי, 2024 בלונדון.

ExaGrid ממשיכה לקבל הכרה הודות פתרון אחסון הגיבוי בשכבות אותו היא מציעה, ועד עתה זכתה בשנת 2024 בארבעה פרסים בתחום כולל:

  • פרסי פריצת דרך בתחום הנתונים - פתרון השנה לגיבוי נתונים;
  • פרסי מחשוב הרשת - חברת השנה;
  • פרסי מחשוב הרשת - מוצר החומרה של השנה;
  • פרסי מחשוב הרשת - פרס תשואה על השקעה;

פרסי מחשוב הרשת נקבעים באמצעות הצבעה ציבורית. פרסי שנת 2024 ממשיכים את סדרת הזכיות של Exagrid, אשר זוכה בהם זו השנה השישית ברציפות, בתחרות פרסי מחשוב הרשת, וכן השנה החמישית ברציפות בה החברה זוכה בפרס חברת השנה.

"אנו גאים לזכות בשלושת הפרסים הללו, ובמיוחד לקבל שוב הכרה כחברת השנה, ואנו אסירי תודה לשותפינו וללקוחותינו על תמיכתם בנו. ברכות לכל הזוכים בתחרות פרסי מחשוב הרשת לשנת 2024, ותודה רבה לכל מי שהצביע לנו", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "פרס התשואה על ההשקעה ממחיש את המשך החידושים שמטמיעה ExaGrid במוצריה, תוך שיפור העלויות של כלכלת אחסון הגיבוי באמצעות שילוב מתקדם ושכפול חוזר ומשופר עם יישומי הגיבוי המובילים, כמו גם הצעת ארכיטקטורה בעלת יכולת מדרוג והרחבה אשר תמנע שדרוגי forklift יקרים והשבתה מתוכננת של מוצרים ובמקביל תספק את הפתרון הטוב ביותר מבחינת ביצועים, אבטחה והתאוששות מתוכנות כופרה בעלות נמוכה וקבועה מראש במשך הזמן".

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן