מגה מיכשור
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

Pyramid Analytics ו-PwC Germany חתמו על הסכם שותפות

16/03/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

חברת Pyramid Analytics וחברת הביקורת והייעוץ PwC Germany חתמו על הסכם שותפות להפצה והטמעה של פלטפורמת מודיעין לקבלת ההחלטות של Pyramid. PwC Germany תטמיע את פלטפורמת מודיעין לקבלת ההחלטות החלוצית של Pyramid בחברות וארגונים ברחבי הארצות דוברות גרמנית במגזר הפיננסי וההשקעות האחראיות-סביבה, חברה וממשל (ESG).

Pyramid מציעה פלטפורמת ניתוח נתונים הוליסטית המובילה בשוק שמשלבת ניתוח עסקי, הכנת נתונים ומדע הנתונים. כספק שירות מלא, קו השירות Business Analytics של PwC גרמניה מספקת הן את התפיסה הפונקציונלית והן את היישום הטכני, לתמיכה בהחלטות מותאמת אישית ומערכות מידע אנליטיות. תחומי יישום ספציפיים הם פתרונות תכנון וסימולציה ארגוניים, וכן אפליקציות דיווח אנליטי מורכבים.

פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות של Pyramid משלבת הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדע נתונים, באמצעות הנחיית AI בפלטפורמה אחודה אחת. הדבר מבטל את הצורך להשתמש בכלים של ספקים מרובים, וכתוצאה מכך עלויות הרישוי יותר נמוכות ומפשטות מאוד את ניהול הנתונים בארגון.

תומס האמפל, שותף Business Analytics ב-PwC גרמניה, הגיב על השותפות ואמר: "פלטפורמת מודיעין לקבלת החלטות של Pyramid היא פלטפורמת BI ואנליטיקה חדשנית וחזקה. העובדה שהפלטפורמה מתחברת למגוון רחב של מקורות מסדי נתונים רלוונטית במיוחד. יש לכך חשיבות רבה על רקע המעבר ההולך וגובר לענן והפיצול הנלווה של נופי הטכנולוגיה של לקוחותינו. נקודת יתרון נוספת של הפתרון של הכול-באחד היא שבנוסף לשפע הפורמטים לדיווח והתקשורת, יש בו גם יכולות מדעיות וניתוח נתונים מתוחכמות, והוא מציע יכולת פעולה הדדית רבת עוצמה של SAP BW".

"אנחנו מאוד נרגשים לשתף פעולה עם PwC גרמניה", הוסיף ביל קלייטון, סמנכ"ל המכירות השותפים הגלובליים ב-Pyramid Analytics. "עם מומחיות וניסיון מעמיקים בתחום ובתהליכים וניסיון ההטמעה הנרחב של קו השירות Business Analytics של PwC גרמניה, יחדיו אנו מסוגלים לספק ללקוחותינו הטמעה מקצה לקצה, של מערכות תומכות החלטות אנליטיות ממקור אחד."

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן