מגה מיכשור
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

Xsolla מכריזה על Story3, פלטפורמה חדשה ליוצרים: פיצוי הוגן, עסקאות ישירות לצרכן ויצירתיות משופרת

11/02/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

חברת הסחר העולמית במשחקי וידאו, Xsolla מציגה את Story3, פרויקט ייחודי המאפשר ליוצרים לרדת לעומקם של סיפורים מעבר לגבולות המקובלים. Story3 מגלם עידן חדש של חופש הסיפור ומחויבות של Xsolla לטפח את המערכת האקולוגית היצירתית. הפלטפורמה מספקת דרך ייחודית ליוצרים לפתח אינטראקציה ישירה עם הקהל שלהם ולהרוויח נתח מוצדק מההכנסות, תמורת עבודתם.

"היום, יוצרים נאבקים על פיצוי לא מספיק, מה שמוביל לאתגרים כמו זרמי הכנסה לא יציבים, וחוסר ודאות בקריירה", אמר שוריק אגפיטוב, מייסד Xsolla והמחבר הנודע לשבח של הספר היה יהיה מחר. "Story3 היא התגובה הנועזת שלנו לנושאים הללו, היא מציעה ליוצרים פלטפורמה לניהול משא ומתן על תנאים טובים יותר ולהשגת רווחים יציבים וצפויים יותר מעבודתם".

בעידן שסימנו הוא ההתפשטות הרחבה של תוכן דיגיטלי, הפער בפיצויים ליוצרים נעשה בולט יותר ויותר. בהתייחס לנושא קריטי זה, Xsolla מביאה את Story3 כפלטפורמה מהונדסת בקפידה, להעצמת מספרי סיפורים, עיתונאים וכותבים, ומאפשרת מונטיזציה יעילה תוך העמקת הקשר עם הקהל שלהם.

התכונות של Story3:

  • אינטראקציה ישירה משופרת עם הציבור: Story3 מאפשר ליוצרים לתקשר ישירות עם הקהל שלהם, על ידי ביטול מתווכי הפצה מסורתיים.
  • תהליך מונטיזציה יעיל וידידותי למשתמש: תוך שילוב המומחיות של Xsolla במיקרוטרנסאקציות, Story3 מפשט את תהליך המונטיזציה עבור יוצרים באמצעות טוויסטים. כל בחירת משתמש, 'טוויסט', מובילה לנתיב מסועף, היוצר סיפור מותאם אישית וייחודי.
  • תשלומים יעילים: Story3 מציגה מערכת תשלומים יעילה, המבטיחה שיוצרים יקבלו פיצוי הוגן ובמועד, ומספקת תובנות רווחים שקופות בזמן אמת.

"הנוף הסיפורי הדיגיטלי הנוכחי מתעלם לרוב מערכם של יוצריו. עם Story3, Xsolla אנו נשנה את הנרטיב הזה", אמר כריס הוויש, מנכ"ל זמני של Xsolla. "אנחנו מספקים פלטפורמה שבה יוצרים יכולים ליצור קשר ישיר עם הקהל שלהם ולקבל תגמול הוגן על תרומתם, תוך טיפוח עתיד בריא ותוסס יותר לסיפור דיגיטלי."

 

כדי להתחיל לעצב את הסיפורים שלכם, בקרו באתר: story3.com

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן