מגה מיכשור
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

הוכרזו השותפים המצטיינים של SAP ישראל לשנת 2022

23/05/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

כאשר ארגונים רבים יותר מאמצים את הענן כדי להתגבר על אתגרים עסקיים מורכבים, ענקית התוכנה SAP פועלת להעצים את שותפיה, המהווים גורם משמעותי במעבר לקוחות החברה לענן.

כדי להוקיר את פועלם, לאחרונה הכריזה SAP ישראל על השותפים המצטיינים לשנת 2022 במגוון תחומי הפעילות של החברה, בהם זכו 12 שותפים: AKT, Alfacloud, Be2See, Deloitte, iprosis, MalamTeam, Menahel4U, Ness, Quantum Vision, Rapid-Image, XacTech ו-Ziv Systems.

פעילות השותפים של SAP ישראל צמחה בכ-70% ממכירות פתרונות הענן של החברה בשנת 2022.

קהילת השותפים של SAP כוללת למעלה מ-21 אלף שותפים בכל רחבי העולם ולמעלה מ-40 שותפים בישראל.

סתוית נבון, מנכ"לית SAP ישראל, אמרה כי, "חשוב לנו לתמוך בשותפינו כדי לאפשר להם לעמוד ביעדים ובצרכים של הלקוחות ובו-בזמן, לצמוח ולהרחיב את העסקים שלהם. אנחנו עושים זאת באמצעות אסטרטגיה ייעודית וממוקדת-שותפים, אשר לוקחת בחשבון את מגוון המודלים העסקיים שלהם ומספקת תמריצים כדי לקדם את הפעילויות אשר יביאו לצמיחה מקסימלית. האסטרטגיה שלנו כוללת סיוע לשותפים להרחיב את טווח ההגעה בשוק, העצמת חדשנות ואספקת טרנספורמציה ללקוחות".

נבון הוסיפה כי, "צורכי הלקוחות משתנים והם רואים את הערך שבמעבר מהאתר המקומי לענן. הם מעוניינים בגמישות כדי להגיב לדרישות השוק ומצפים לקבל ערך לטווח ארוך מהפתרונות המסופקים להם על ידי השותפים של SAP. האסטרטגיה שלנו השנה תסייע להבטיח כי שותפי SAP בישראל יקבלו את כל הכלים הדרושים להם כדי להצליח בסביבה דינמית זו - החל מתמריצים שונים, הסמכות, שיווק ותמיכה טכנית".

 

סתוית נבון. צילום: מתן תמרקין.

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן