מגה מיכשור
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

SAP העניקה ל-iprosis הסמכה לשירותי Business Technology Platform

23/01/2023
זמן קריאה: 1 דק'

SAP העניקה הסמכה לשירותי SAP Business Technology Platform לחברת iprosis, המהווה שותף עסקי ותיק של החברה בתחום הדאטה והטכנולוגיה.

SAP Business Technology Platform היא פלטפורמת ענן המשלבת ניהול נתונים, כלי ניתוח, בינה מלאכותית, פיתוח יישומים, אוטומציה ואינטגרציה בסביבה מאוחדת אחת, המסייעת לארגונים להאיץ חדשנות ולממש את הפוטנציאל העסקי שלהם.

עמית ברקאי, שותף ומנכ"ל iprosis, אמר כי, "אנחנו שמחים וגאים להיות החברה הראשונה בישראל עם הסמכה רשמית של SAP BTP. השותפות האסטרטגית ארוכת השנים שלנו עם SAP מהווה מנוע צמיחה מרכזי לחברה וההכרה בהתמחות שלנו כשותף Advanced הינה אבן דרך חשובה עבורנו. חדשנות, פיתוח מקצועי ואישי של העובדים וכן שותפויות אסטרטגיות הם ערכים מרכזיים שמובילים את iprosis ולראייה, ההתקדמות שלנו במדרג השותפים. נמשיך לצעוד יחד גם בשנת 2023 לעבר הסמכת Expert, הגבוהה ביותר".

שרון בן ארי, מנהלת שותפים עסקיים ב-SAP ישראל, אמרה כי, "אנו מברכים את צוות המומחים של iprosis על קבלת ההסמכה לשירותי SAP BTP. iprosis מיישמת פתרונות SAP בתחום הדאטה והטכנולוגיות למעלה מ-10 שנים, בהן צברה מומחיות המאפשרת לה לספק שירותי ייעוץ ויישום פתרונות טכנולוגיים הממנפים נתונים לטובת יצירת תובנות וביצוע טרנספורמציה בתהליכים עסקיים. אנו פועלים כדי להעמיק את הידע של השותפים שלנו ולספק להם את הכלים הנחוצים להם במטרה ללוות את לקוחותינו המשותפים במסע הטרנספורמציה העסקית שלהם לשירותי הענן של SAP בצורה מהירה ובטוחה".

 

מימין: צוות iprosis: דודי מיכאלי - CTO; ליעד שטרית - מפתחת BI; שלומי זינו - מומחה BI; אנה שכטמן - מפתחת BI; אלירז שינשולקר - מומחה BI; ועמית ברקאי - מנכ"ל החברה. צילום: מתן תמרקין

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן