מגה מיכשור
חדשות
חדשות סייבר
לעמוד קודם

חברת אבטחת סייבר מפלורידה משיקה את דאטה סנטר האוסטרלי

01/04/2024
זמן קריאה: 1 דק'

ספקית פתרונות אבטחת הסייבר המובילה, ThreatLocker, מכריזה בגאווה על השקת הדאטה סנטר המתקדם שלה בסידני, אוסטרליה, קצת יותר משנה לאחר הפתיחה החגיגית של המטה השני שלה בדבלין, אירלנד. מהלך אסטרטגי זה נועד לשפר את יכולות אבטחת הסייבר במגזרים שונים באוסטרליה, כולל המגזר הפרטי, חבר העמים, הממשלה, הטריטוריות והממשלות המקומיות.

ההתרחבות של ThreatLocker תסייע לגופים אוסטרליים לעמוד באסטרטגיית אבטחת הסייבר האוסטרלית המומלצת בדחיפות כפי שהיא מיושמת בידי הממשלה האוסטרלית. בנוסף, ThreatLocker מציעה Zero Trust Application Controls ואת Ringfencing, יכולות המתאימות כמעט כל ארגון בהתאם לדרישות המוצגות ברשימה של Essential Eight Maturity Model של מרכז אבטחת הסייבר האוסטרלי.

דני ג'נקינס, מנכ"ל ומייסד שותף של ThreatLocker, התייחס להרחבת טביעת הרגל הביטחונית שלהם ואמר: "אפס אמון (Zero Trust ) הוא דפוס חשיבה, ואני מעריץ את הגישה ההוליסטית של ממשלת אוסטרליה, המערבת את הקהילה הרחבה יותר כדי להתמודד עם איום מודרני".

ג'נקינס הוסיף: "כאחת מהספקיות המובילות המסייעות לעסקים בהתאם להנחיות שכלולות ב-Essential Eight, אנו שמחים לחזק את שיתוף הפעולה שלנו עם אוסטרליה באמצעות מרכז זה, ולחזק את יוזמות הגנת הנתונים והתאימות שלהם".

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן