מגה מיכשור
חדשות
חדשות סייבר
לעמוד קודם

קבוצת תקשורת מזרח אירופאית חוברת לאלוט להשקת שירותי אבטחת סייבר למשתמשים פרטיים

22/05/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

אלוט, ספקית מובילה של פתרונות לניתוח רשת ופתרונות אבטחה כשירות (SECaaS) עבור ספקיות שירותי תקשורת ועסקים ברחבי העולם, מדווחת כי בעסקה שבוצעה מוקדם יותר בשנת 2022, קבוצת PPF Telecom בחרה בפתרונות Allot Secure, ובכלל זה פתרון ה-DNS Secure, לאספקת שירותי אבטחת סייבר ללקוחותיהן הפרטיים של ארבע חברות בנות המספקות שירותי סלולר - O2 בצ'כיה ובסלובקיה, ו-Yettel בהונגריה ובסרביה.

אלוט כבר הטמיעה והשיקה את DNS Secure בשתיים מהחברות הבנות של קבוצת PPF Telecom בסרביה ובהונגריה. ההסכם בא בעקבות הפריסה המוצלחת של Allot NetworkSecure באחת מספקיות השירות הסלולרי של הקבוצה - Yettel Bulgaria.

Allot DNS Secure מספק הגנה מפני מגוון איומי סייבר כולל תוכנות זדוניות, תוכנות כופר והתקפות דיוג. ההסכם כולל גם בקרת הורים בכדי לתת להורים שקט נפשי בנוגע להחלטה איזה תוכן מתאים לצריכת ילדיהם.

"המטרה שלנו היא לספק אבטחת סייבר ללא בעיות ללקוחות הפרטיים שלנו במחיר משתלם", אמר רומן שטאנק, סמנכ"ל טכנולוגיות בקבוצת PPF Telecom. "חיפשנו פתרון אבטחה שיעניק ללקוחותינו ולרשת הגנה חזקה מפני תוכנות זדוניות והתקפות דיוג, בקרת תוכן ופריסה מהירה בקנה מידה גדול. Allot DNS Secure ענה על הציפיות שלנו."

"אנו שמחים שהקשר עם קבוצת PPF Telecom התרחב מעבר לפריסת Yettel Bulgaria", אמר אמיר אורן, סמנכ"ל מכירות באירופה, המזרח התיכון ואפריקה באלוט. "הרקורד שלנו, יחד עם היכולת המוכחת שלנו לפרוס פתרון ברמת הקבוצה, במספר מחוזות בו-זמנית, הם הסיבה העיקרית לכך ש-Allot Secure נבחר להטמעה בכל חברות הבת של ספקי השירותים של הקבוצה."

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן