מגה מיכשור
חדשות
חדשות סייבר
לעמוד קודם

D3 Security תציג את פלטפורמת "Smart SOAR" בכנס GISEC Global בדובאי

16/03/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

D3 Security , החברה המובילה באספקת יכולות תיאום, מיכון ותגובה חכמות בתחום האבטחה, תציג את הטכנולוגיה החדשנית שלה בתערוכה ובכינוס אבטחת המידע במפרץ (GISCE) שייערכו בדובאי בין 16-14 במרץ. לאורך הכינוס כולו, D3 Security תדגים את היכולות שהופכות את הפתרון שלה ל-"Smart SOAR".

"לצוותי האבטחה נמאס מכלים שאינם פותרים בפועל את הבעיות הבוערות ביותר שלהם", אומר אמרדיפ דינגרה, מנהל Growth Marketing ב-D3 Security. "אנחנו נלהבים להגיע ל-GISEC ולהראות למקצועני האבטחה המובילים של המזרח התיכון ואפריקה, כיצד טכנולוגיית ה-Smart SOAR של D3 תוכל להצליח במקומות שאחרים נכשלו".

"אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם D3 Security במסגרת ה-GISEC של שנה זו, ונלהבים להציג את פלטפורמת ה-SOAR החדשנית שלהם, מהדור הבא, בפני המשתתפים", אומר גארת' סקוט, מנהל TRINEXIA - אירופה, המזה"ת והודו. "הפלטפורמה מספקת כלים מתקדמים של תיאום, אוטומציה ותגובה, אשר מתאימים במיוחד לניהול פעילות אבטחה עבור ארגונים, צוותי SOC ו-MSSPs".

GISEC הוא אירוע אבטחת הסייבר המרכזי של המזרח התיכון ואפריקה, והצפי הוא ליותר מ-35,000 משתתפים. ההשתתפות של D3 Security משקפת את נוכחותה הגלובלית ההולכת וגדלה של החברה, כספקית ה-SOAR העצמאית המובילה. למשתתפי ה-GISEC תהיה הזדמנות לגלות ממקור ראשון מה הופך את ה-Smart SOAR של D3 לבחירה המובילה עבור ארגונים וספקי MSSP ברחבי העולם, לרבות המדרגיות חסרת התקדים המאפיינת את הפלטפורמה, צינור האירועים הממוכן המאפשר נרמול וקביעת סדר עדיפויות וכן הכללה של נתוני זהות ונתונים התנהגותיים בעלי ערך בניתוח מבוסס הסיכונים.

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן