מגה מיכשור
מדורים
ציוד חכם
לעמוד קודם

אפסון חשפה מקרן ה-4K הקטן בעולם ב-ISE 2024

08/02/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

אפסון (Epson), יצרנית מקרנים מהמובילות בעולם (נתח של יותר משליש משוק המקרנים העולמי) ומובילת שוק בתצוגות הקרנה מקצועיות ברחבי אירופה, הציגה בתערוכת ISE 2024 שהתקיימה בברצלונה דוגמאות חדשות ועכשוויות בתחומים הקרנה וטכנולוגיית תקשורת חזותית. החברה שמה דגש בתערוכה על אופן השימוש בטכנולוגיה במגוון יישומים בתחומים אומנות ובידור, חינוך, חיי חברה, קמעונאות, פנאי ותרבות.

בתערוכה הוצג לראשונה EB-PQ2220B, מקרן 4K בעוצמת 20,000 לומן, הקטן והקל ביותר בעולם, כך לדברי החברה. המקרן עמוס בטכנולוגיות החדישות של Epson וגודלו ומשקלו הקטן פירושם הפחתה בפסולת של אריזות ועלויות נמוכות יותר של הובלה, אחסון והתקנה. ההתקנה וההגדרה של המקרן האולטרה קל קלות, התחזוקה פשוטה ואיכות התמונה מרשימה.

לדברי קובי כהן, מנהל תחום ההקרנה ב-Epson ישראל, החברה שילבה במקרן החדש את טכנולוגיית 4K העדכנית של Epson עם טכנולוגיות 4K Crystal Motion הקנייניות שלה. בקרה תרמית של הפנל ומערך מיקרו עדשות כפולות שולבו כדי להשיג בהירות אופטימלית. המקרן מציע עיבוד גרפי 4K מובנה, וערכת השבבים העדכנית מספקת שיפורים מהותיים בתדר ההפעלה, ברוחב פס הזיכרון ובהעברת נתונים לחוויית 4K חלקה.

Epson הדגימה בתערוכה כיצד המקרנים שלה עשויים להפוך חללים ארגוניים לסביבות סוחפות שיכולות לשדרג מותגים ארגוניים במידה רבה. בשיתוף עם Purple Digital Storytelling, החברה הדגימה את כוחה של הקרנה על פני מגוון פעילויות עסקיות: מצגות, אולמות תצוגה דיגיטליים והצעות מכירות, הדרכת מוצרים, כנסי עובדים והתכנסויות אחרות של חברות גדולות.

Epson גם אירחה הדגמה של Microsoft Teams Front Row, בעלת תצוגות חדשניות לפגישות וידאו היברידיות שגורמות למשתתפים מרוחקים להרגיש שהם נמצאים בחדר באמצעות המקרנים של Epson, היוצרים חוויית חדר ישיבות אולטימטיבית. החברה הדגימה כיצד אפשר להרחיב את הפתרון המתוחכם הזה כך שיעבוד לעסקים בכל הגדלים, לטובת מימוש הפוטנציאל האמיתי של העבודה ההיברידית.

טכנולוגיית ההקרנה של Epson מניעה טרנספורמציה דיגיטלית בחינוך. בתערוכה הוצגה לראשונה מערכת ההוראה האינטראקטיבית של Epson, פתרון כולל העומד בפני עצמו, עם שלושה ממקרני EB-770Fi האינטראקטיביים החדשניים של החברה, שמקרינים מטווח קצר במיוחד. הפתרון מציע אינסוף אפשרויות להוראה אינטראקטיבית, באופן שאי אפשר להשיג עם לוחות סטנדרטיים.

"Epson מצטיינת בייצור מקרנים סופר-קומפקטיים, קלים במיוחד ויעילים מאוד בבהירות גבוהה", אומר כהן, ומדגיש כי התערוכה אפשרה להציץ למלוא הפוטנציאל של טכנולוגיית ההקרנה המיועדת לתחומים רבים, החל בתצוגות מקצועיות, חללי פגישות ארגוניים וחינוך, וכלה בקמעונאות, פנאי, תרבות, אומנות ובידור.

 

צילום: אפסון

מטריות אפסון ב-ISE. צילום: אפסון

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
סרטונים
Epson ISE 2024
כותרת
תוכן