מגה פרמיום
חדשות
חדשות חשמליות
לעמוד קודם

מקום ראשון לוויה במדד איכות מותגי רכב חשמליים בסין

19/09/2023
זמן קריאה: 1 דק'

רשת איכות הרכב הרשמית בסין (China Automobile Quality Network), בחסות מנהל המדינה לתקנת השוק, פרסמה לאחרונה רשימה של דירוג האיכות והאמינות של מותגי הרכב הסיני לשנת 2023 בקטגוריית הרכבים החשמליים החדשים בסין. מותג הרכב וויה (Voyah) קיבל את המקום הראשון ודורג כמותג הרכב האיכותי ביותר מבין הדגמים שנבחנו. כך עולה מפרסום של רשת איכות הרכב הרשמית בסין.

במחצית הראשונה של שנת 2023 נבחן דירוג של 34 מותגים, 23 מתוכם קיבלו ציון מעל הממוצע של 183 נקודות, בהם Voyah ARCFOX, Smart, Aion, ו-Hycan שנכנסו לחמישייה הראשונה עם הציון הגבוה ביותר. אלו נבחרו כמותגים המעניקים את האמינות הגבוהה ביותר במדד האיכות.

רשת איכות הרכב בסין היא פלטפורמת ניטור תלונות על איכות הרכב הרשמית בסין, הפועלת בחסות מנהל המדינה לתקנת השוק. הדירוג מעריך ומודד חמישה גורמים: תלונות וליקויים, סיכונים עקב ליקויים, אמינות, בטיחות והגנה על הסביבה.

וויה הוא מותג הפרמיום של הקונצרן הענק דונפנג, והושק בחודש ינואר על ידי מטרו מוטור בישראל, דגם FREE. זהו SUV יוקרתי 100% חשמלי. לוויה שני מנועים חשמליים המספקים 490 כ"ס ו-73 קג"מ, סוללה המספקת טווח נסיעה של 500 ק"מ - הגבוה בקטגוריה, ועיצוב אלגנטי שעליו הופקדה סדנת ITALDESIGN.

הרכב מוצע ברמת גימור אחת, בעלת אבזור מהעשירים בקטגוריה: מערכת ראיית לילה, שלושה מסכי מגע ענקיים, כיסאות חשמליים עם עיסוי, גג מתכהה בלחיצת כפתור ועוד.

בפן הבטיחותי FREE נצמד לרף הגבוה ביותר עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות כגון ניטור עייפות, מצלמות היקפיות ויכולות אוטונומיות.

מקור: רשת איכות הרכב בסין, CnBeta (China Automobile Quality Network)

 

צילום: יצרן

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן