מגה פרמיום
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

קלסיק פארייד מתאגדת לחברה בע"מ

16/04/2023
זמן קריאה: 1 דק'

לאחר 20 שנה בבעלות משפחתית, קלסיק פארייד (Classic Parade), חברת השכרת מכוניות בלונדון, נעשית חברה בע"מ בעלת גב פיננסי ממשקיעים קטאריים. המהלך נובע מהחלטה עסקית אסטרטגית להתמקד בצמיחה מעבר לממלכה המאוחדת. נכון לעכשיו, Classic Parade משרתת לקוחות השוכרים רכבי יוקרה ברחבי בריטניה, אך עם ההשקעה מבעליה החדשים, היא שואפת להיהפך לחברת השכרה למכוניות פרמיום המשרתת את כל אירופה. אף מכונית-על יוקרתית אחרת להשכרה לא משרתת מיקום גיאוגרפי גדול כל כך באזור.

פורטפוליו כלי הרכב הקיים של החברה עצום, וכולל מותגים מוכרים בקהילת רכבי היוקרה כגון פרארי, מקלארן, רולס רויס, פורשה ואודי.

אפשר להשלים הסכם שכירות תוך 24 שעות, וכך לשכור רכב-על למחרת בבריטניה. עם אותם שירותים המוצעים בכל אירופה, Classic Parade תרחיב את הצי שלה כדי לענות על הביקוש של בסיס הלקוחות הגדל שלה. כל כלי הרכב זמינים באתר האינטרנט של Classic Parade.

תקציר ההיצע של הצי של Classic Parade:

* פרארי SF90 סטרדייל: 986 כ"ס, צבע אדום עז - אחד מכלי הרכב המבוקשים ביותר.

* מקלארן Speedtail: גוף מלוטש ואווירודינמי ו-1,050 כ"ס.

* למבורגיני סיאן: תעריף יומי של 6,000 ליש"ט. 808 כ"ס והאצה מ-0 ל-60 קמ"ש ב-2.8 שניות.

* פורשה 918 ספיידר: תעריף של 3,500 ליש"ט ליום. מאיץ מ-0 ל-60 קמ"ש בתוך 2.2 שניות.

כל הסכם להשכרת רכבי-על מצריך פיקדון. לאחר שהרכב מוחזר ל-Classic Parade במצב טוב, הפיקדון מוחזר ללקוח. כל הסכם כולל ביטוח שכירות לנהיגה עצמית לשני נהגים. הנהגים חייבים להיות בני 25 לפחות.

שירות נוסף שיהיה זמין ללקוחות בכל אירופה הוא תוכנית "נסו לפני שאתם קונים". התוכנית מחברת קונים פוטנציאליים עם כלי הרכב שהם מעוניינים בהם לפני הרכישה. לקוחות של Classic Parade יכולים לנהוג ברכב היוקרה פרק זמן שיבחרו. תנאי העסקה גמישים, והתמחור מותאם אישית.

לשכירת מכונית-על מ-Classic Parade בבריטניה: אימייל rent@classicparade.co.uk או טלפון +44 (0) 3333553595. צוות Classic Parade זמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, לשאלות או לסיום פרטי השכרה של מכוניות על ללקוחות בבריטניה.

 

Classic Parade היא כיום חברה בע"מ שיש לה גב פיננסי ממשקיעים קטאריים

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן