מגה פרמיום
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

SERES מציגה את פלטפורמת MF לרכבי יוקרה

04/06/2024
זמן קריאה: 2 דק'

SERES Auto, חברה מובילה בסין בתחום הרכב החשמלי, מציגה את פלטפורמת MF עם מערכת safety 4.0 עם התאמה לכל גדלי הייצור בתעשייה, רמת בטיחות גבוהה ומקיפה, אפשרות ל-3 אפשרויות הנעה, מרחב ורסטילי ושילוב 5,000 יישומי טכנולוגיה חכמה.

פלטפורמת MF משלבת טכנולוגיות מובילות בתחום הבטיחות, הכוח, המרכב והתוכנה כדי לספק חוויית נהיגה יוקרתית ובטוחה במיוחד. זה רכיב מרכזי באסטרטגיית ההרחבה הגלובלית של SERES לשווקים בינלאומיים.

"הפיתוח של קבוצת SERES דוגל בגישת 'המשתמש במרכז' ומתמקד ברכבים המוגדרים על ידי תוכנה", אמר זהאנג סינגחאי, המייסד והיו"ר של AUTO SERES. "נמשיך לקדם את הנגישות שלנו לטכנולוגיה, ונשתף פעולה עם שותפים עסקים גלובליים כדי לספק למשתמשי SERES ברחבי העולם חוויה אולטימטיבית לאורך מחזור החיים של הרכב."

ב-SERES מסבירים, כי הפלטפורמה החדשה תאפשר התאמה מהירה לדרישות השוק המשתנות ולציפיות הצרכנים. בזמן שתעשיית הרכב מתקדמת לתקופה חדשה של שינוי אינטליגנטי, פלטפורמת MF תומכת במעבר חלק יותר בעבור הצרכנים.

היתרונות לצרכנים מתבטאים בארבעה נקודות מרכזיות:

  • Safety 4.0: פלטפורמת MF קובעת סטדנרט חדש לבטיחות וחוויית נהיגה. מערכת הבטיחות Sfety 4.0 היא המערכת המקיפה הראשונה בתעשיית הרכב העולמית ומכסה יותר מ-150 תרחישי בטיחות. בתוך הפלטפורמה הוטמעו יותר מ-200 תכונות בטיחות שייושמו באמצעות 40 מערכות בטיחות טכנולוגיות מובילות בתעשייה.
  • חשמלי, היברידי וגם מנוע מאריך טווח: הפלטפורמה החדשה של SESRES היא היחידה בתעשייה שמאפשרת הינע באמצעות מנוע חשמלי בלבד ואפשרויות היברידיות של מנוע בנזין משולב מנוע חשמלי או מנוע חשמלי המשודך למנוע מאריך טווח.
  • מרחב רב-תכליתי: הפלטפורמה חכמה וגמישה במיוחד, ומאפשרת רמת התאמה גבוהה לייצור כלי רכב ממחלקת B ועד מחלקת D, וכן רכבי MPV ו-SUV. הפלטפורמה גם בנויה להבטיח מענה יעיל לצרכים מגוונים המצריכים שינויים בחלל הרכב, לגודל שלו ועוד.
  • מובילים בתעשייה בשילוב טכנולוגיה חכמה: בליבת החזון של SERES - "טכנולוגיה חכמה המגדירה מחדש יוקרה". היצרנית מתחייבת לעמוד בחוד החנית בכל הנוגע לשילוב טכנולוגיה חכמה בכלי הרכב שלה, בכל הדגמים שתייצר, ותקבע סטנדרט חדש לרכבי אנרגיה יוקרתיים הממוקדים בצרכן. פלטפורמת MF הגיעה ליכולת של 100% SOA, המאפשרת עדכונים ושיפורים לכל רכיבי התוכנה ברכב מרגע ייצורו באמצעות מערכות OTA. בפלטפורמה יש יותר מ-1,300 ממשקי API ואינטגרציה של יותר מ-5,000 יישומים. כל אלה יבטיחו חוויית משתמש מותאמת אישית בכל הדגמים של SERES. הכול כדי לשמור על כלי הרכב מעודכנים בזמן אמת ופונקציונליים ברמה הגבוהה ביותר וכדי להפוך את רכב היוקרה לחכם וידידותי למשתמשים.

 

Safety 4.0: MF platform has covered 150 safety scenarios, and developed more than 200 safety features and incorporates an industry-leading 40 safety technologies

The MF platform is compatible with range extender, pure electric, and hybrid power forms

The scalability across different vehicle models and types, from B-class to D-class, from sedans to SUV, MPV and beyond

MF platform has opened over 1,300 API interfaces and can integrate more than 5,000 applications

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן