מגה פרמיום
חדשות
חדשות מכוניות
לעמוד קודם

במוו iX1 בגרסת כניסה חדשה עכשיו בישראל

25/03/2024
זמן קריאה: 1 דק'

לגרסת eDrive20 של במוו iX1 שתשווק לראשונה בישראל בד בבד עם גרסת xDrive 30, יחידת הנעה קדמית עם טווח נסיעה חשמלי של 454 ק"מ (בדיקת מעבדה), הספק של 204 כ"ס, גריל i חדש וחישוקי 18". לגרסה שתי רמות גימור ומחיר התחלתי של 344,900 ₪ (רמת גימור X-LINE, לא כולל אגרת רישוי בסך 558 ₪.

במוו iX1 הוא Sport Activity Vehicle) SAV) המשלב איכות נסיעה גבוהה עם יכולות נהיגה דינמיות לצד רמת שימושיות גבוהה. iX1 החשמלי הוא הרכב החשמלי הראשון בסגמנט הפרמיום-קומפקט, שזוכה לקבל את הדור החמישי של טכנולוגיית eDrive של BMW, המבוססת על תוכנת טעינה משודרגת וסוללה עוצמתית ושטוחה המותקנת ברצפת הרכב.

עיצוב החזית החדש מדגיש את הנוכחות העוצמתית של הקומפקט-קרוסאובר על הכביש. לפנסי LED הראשיים עיצוב מודרני - הם דקים ועוצמתיים, לגריל הכליות עיצוב מרובע, וקווים בהשראת משפחת דגמי X מעניקים למכונית צללית דינמית יותר.

לתא הנוסעים תכנון מודרני, בהתאם למערך הטכנולוגי החדש BMW Live Cockpit Plus אשר כולל צג קמור Curved Display 10.7", צג מגע מרכזי "10.25 ולוח מחוונים דיגיטלי. השליטה במערך הקישוריות נעשית באמצעות ממשק ההפעלה החדשני BMW Operation System 8. תכנון חדשני למשענת היד ("מרחפת") כולל לוח בקרה אינטגרלי שבאמצעותו אפשר לבצע פעולות שגרתיות כגון שליטה על עוצמת מערכת השמע ותפעול מערך מצבי הנהיגה My Modes.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן