מגה פרמיום
חדשות
חדשות מכוניות
לעמוד קודם

גרסאות פרפורמנס לאודי RS6 Avant ו-RS7 Sportback

27/03/2023
זמן קריאה: 2 דק'

חטיבת אודי (Audi) ישראל מבית צ'מפיון מוטורס מרחיבה את משפחת דגמי הספורט שלה עם השקת דגמי קצה ספורטיביים נוספים בגרסת Performance: אודי RS6 Avant ואודי RS7 Sportback בתצורת קופה. גרסאות אלו משלבות איכות ועוצמה עם ביצועים שוברי שיאים, עיצוב דינמי וחוויה של נהיגת מסלול.

RS6 Avant Performance יימכר מ-1,100,000 שקלים, ו-S7 Sportback Performance יימכר מ-1,129,000 שקלים. למחיר יש להוסיף אגרת רישוי שנתית בסך 5,033 שקלים.

גרסאות RS הספורטיביות שומרות על עיצוב שרירי ונוכחות כביש אגרסיבית כחלק מהמסורת של רכבי הספורט של המותג, עם עיצובי Coupe. לשתי הגרסאות חלון גג פנורמי חשמלי, חישוקי "22 בעיצוב V5-Spoke בצבע שחור, קליפרים אדומים לבלמים וחבילת עיצוב חיצונית בגוון אפור מט. ל-RS7 Sportback ספוילר אחורי מתכוונן חשמלית.

הלב הפועם של גרסאות אלו הוא מנוע V8 בנפח 4.0 ליטרים בגרסה משודרגת, עם מגדש טורבו כפול ועוצמתי של Audi בלחץ גדישה משופר של 2.6 (2.4 בגרסאות הבסיס). למנוע נתוני שיא: הספק מרבי של 630 כ"ס, מומנט של 86.7 קג"מ (בטווחים של 2,300 עד 4,500 סל"ד) ומהירות מרבית של 250 קמ"ש. המנוע מספק ביצועי מסלול מרשימים, ומטיס את שתי המכוניות מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 3.4 שניות, 0.2 שניות פחות מגרסאות הבסיס.

חוויית הנהיגה זוכה למקסום נוסף עם משקל שהופחת בשמונה ק"ג, עם סאונד עוצמתי יותר שחודר לתא הנוסעים באמצעות מערכת פליטה ספורטיבית RS.

שתי הגרסאות מציעות חוויית נהיגה ספורטיבית ודינמית, עם מערכת הנעה כפולה קוואטרו ותיבת שמונה הילוכים אוטומטית Tiptronic המתאימה עצמה לתנאי הכביש, לאחיזה מרבית. לדיפרנציאל המרכזי יכולת להעביר עד 70 אחוז מהמומנט לציר הקדמי ועד 85 אחוז לציר האחורי, עם מתלי אוויר RS אדפטיביים וספורטיביים.

 

 

בסביבת הנהג מערכת MMI Touch עם מסך עליון "10.1 ומסך תחתון של "8.6, מערכת ניווט מלאה בממשק MMI Plus ולוח מחוונים דיגיטלי צבעוני "12.3 Audi Virtual Cockpit. ברכבים גם Audi Smartphone Interface לשיקוף הטלפון הנייד על גבי המסך הראשי, מערכת שמע פרמיום B&O בת 16 רמקולים ו-15 ערוצים בהספק 705w.

לשני הדגמים היגוי פרוגרסיבי, בורר מצבי נהיגה, מושבי Sport Plus קדמיים עם תמיכה בגב התחתון, חימום ואוורור, ריפודי עור Valcona עם תפירה בעיצוב חלת דבש, מראות חיצוניות מתכווננות מתכהות ומתקפלות חשמלית עם חימום וזיכרונות, הגה 3 זרועות מתכוונן חשמלית עם שליטה על המולטימדיה ופקדי העברת הילוכים, סגירת Servo רכה לדלתות, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית בת ארבעה אזורי שליטה, מפתח חכם לכניסה והתנעה ללא מפתח וחימום להגה.

לשני הדגמים מערכות סיוע מתקדמות לנהג: ניטור מרחק מלפנים ובלימה אוטומטית בעת חירום, בקרה אקטיבית על סטייה מהנתיב, זיהוי רכב בשטח המת, סיוע במניעת התנגשות מאחור, חיישני חניה היקפיים עם חיווי ויזואלי על הצג, מצלמות היקפיות 360, מערכת חניה אוטומטית ובקרת שיוט אדפטיבית.

את האבזור הבטיחותי והעשיר משלימים פנסי LED Matrix HD קדמיים עם Audi Laser Light, תאורת LED אחורית, איתות LED דינמי קדמי ואחורי, פונקציית תאורת יום, נעילת דיפרנציאל מרכזי אוטומטי, התראה על ירידת לחץ אוויר בצמיגים (כולל מידע על לחץ אוויר בכל צמיג) ו-6 כריות אוויר.

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן