מגה פרמיום
חדשות
חדשות מכוניות
לעמוד קודם

BMW M4 חדשה

11/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

הדגם החדש BMW M4, רכב קופה יוקרתי, מוצע עם עוצמה, תכונות עיצוב מחודדות, אופציות חדשות לשדרוג, התאמה אישית וחדשנות דיגיטלית. הדגמים החדשים מדגישים את השורשים הספורטיביים שלהם. העוצמה עלתה ב-20 כ"ס לעומת הדגמים הקודמים. BMW דואגת גם לסביבה: פליטות הפחמן הדו-חמצני (CO2) מגיעות ל-229 גרם לקילומטר בלבד לכל היותר. תצרוכת הדלק היא עשרה ליטרים למאה קילומטרים.

מנוע עם שישה צילינדרים ועם טכנולוגיית טורבו מקורית של BMW (MTwin Power Turbpo) יהיה זמין בשלוש רמות ביצועים, מספק 480 כ"ס ומתחבר לתיבת הילוכים ידנית עם שש מהירויות. הרכב יקבל תיבת הילוכים אוטומטית.

תכונות העיצוב של המנוע הושפעו מהתחום הספורטיבי וממכוניות מרוץ מקוריות של BMW. המנוע זמין בשלושה וריאנטים בנפח של 3.0 ליטרים, לכולם עוצמה מרשימה ומומנט גבוה. הרכב, בגרסה עם תיבת הילוכים אוטומטית (M XDrive), מסוגל להגיע מאפס ל-100 קמ"ש תוך 3.5 שניות. BMW M4 עם גג נפתח (גרסת M4 Cabrio) מגיע ל-100 קמ"ש מעמידה תוך קצת פחות מארבע שניות. המהירות המרבית של כל הדגמים החדשים מוגבלת ל-250 קמ"ש. אפשר לשדרג את המהירות ל-280 קמ"ש עם חבילה מיוחדת M Drive.

הדינמיקה הלא מתפשרת של הדגמים היוקרתיים והספורטיביים של BMW משתקפת בעיצוב החיצוני שלהם ובשימוש בחומרים וברכיבים כגון פחמן מחוזק ובפתרונות ויזואליים שכל כך מזוהים עם רכבי BMW.

רכבי BMW בולטים לא רק בפן הוויזואלי אלא גם בטכני. ברכבים החדשים מגוון מערכות וטכנולוגיות חדשניות, בכלל זה מערכות סיוע רבות כגון חיישנים שמתריעים על סכנת תאונה, חיישני חניה ומצבי נהיגה. אפשר להזמין שדרוג למערכות נוספות.

דגם הקופה הספורטיבי החדש של BMW ממשיך את הקו של כלי רכב יוקרתיים ואטרקטיביים. מערכות מחוזקות וחבילת עדכונים מקורית של מחלקת הספורט של החברה, M-Sport, מציבות את המכוניות החדשות בצמרת הטכנולוגית.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן