מגה פרמיום
חדשות
חדשות מכוניות
לעמוד קודם

DS3 E-TENSE המעודכנת בישראל

23/10/2023
זמן קריאה: 2.5 דק'

קבוצת לובינסקי משיקה בישראל את DS3 E-TENSE החדשה, שמגיעה לישראל אחרי שעברה שלל עדכונים במסגרת מתיחת פנים. השינויים כוללים החלפה מלאה של מערכת ההנעה ואגירת האנרגיה, ליטושי עיצוב לחזית הרכב, עדכון לממשק המולטימדיה ועוד.

ל-DS3 E-TENSE החדשה עיצוב מקורי וייחודי בקבוצת הפרמיום B-SUV. מעצבי DS העצימו את המראה היוקרתי של הדגם עם ליטוש חזית הרכב למראה דינמי עדכני. בין העדכונים: גריל רחב ומודגש יותר שאליו נוספו כנפי DS המחברות את יחידות התאורה אל הגריל, ויחידות התאורה בעיצוב חד יותר הודות לשימוש בטכנולוגיית DS MATRIX LED VISION. עודכנו גם יחידות ה-DRL בצדי הפגוש לצורה זורמת ואווירודינמית יותר. פרופיל הרכב שומר על עיצובו הכללי ועל סנפיר הכריש בקורת הגג המרכזית, אך אפשר להבחין בחישוקים שעוצבו מחדש. מאחור עודכנו יחידות התאורה, סף דלת תא המטען והכיתוב DS AUTOMOBILE.

גם תא הנוסעים של DS3 E-TENSE עוצב בהתאם לפילוסופיית Savoir Faire. חומרי הדיפון הם מהקצה העליון של עולם הרכב, עם שימוש בגימור עור, בתפרי פנינים ובמתכות יוקרתיות למתגים. כל אלה מעניקים לנוסעי הרכב תחושת פרמיום.

עם אורך כללי של 411.8 ס"מ, רוחב של 180.2 ס"מ ובסיס גלגלים של 255.8 ס"מ, DS3 החדשה שומרת על מרחב פנימי נדיב לעומת ממדים חיצוניים קומפקטיים אשר מקלים מאוד את החיים בתוך תחומי העיר, בלי להתפשר על איכות החיים ליושבי הרכב.

שופרה תנוחת הישיבה באמצעות שימוש בגלגל הגה חדש אשר מוקמו עליו מתגי התפעול באופן נוח יותר לשימוש. במרכז הדשבורד ישנו מסך חדש ואיכותי יותר למערכת המולטימדיה. גודלו 10.3 אינץ' והוא כולל כעת גם את ממשק DS IRIS SYSTEM.

DS3 E-TENSE היא המכונית הראשונה במשפחת המותגים שקיבלה את מערכת ההינע החשמלית מהדור החדש. במערכת מנוע חשמלי חדש לגמרי המשתמש בשישה קטבים במקום שמונה עד כה, לשם שיפור בניצול האנרגיה והפחתת ההתנגדות. ההספק עלה ל-156 כ"ס, תוספת של 20 כ"ס לעומת המנוע החשמלי הקודם, וכן 26.5 קג"מ. ההאצה מעמידה ל-100 קמ"ש נמשכת 9 שניות, והמהירות המרבית היא 150 קמ"ש.

 

 

גם סוללת הרכב עודכנה, עם קיבולת של 54 קוט"ש - עלייה של ארבעה קוט"ש. בזכות זה שופר טווח הנסיעה ל-395 ק"מ בין טעינות לפי תקן WLTP. הסוללה נטענת באמצעות מטען 11 קוט"ש לטעינה בעמדה ביתית תלת-פזית ובהספק של 100 קוט"ש בזרם ישיר (DC) בעמדה מהירה (מ-0% ל-80% תוך 30 דקות).

DS3 E-TENSE החדשה משווקת בישראל ברמת אבזור יחידה וגבוהה - Rivoli, ואלו עיקריה: מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 10.3 אינץ', קישוריות אלחוטית ל-Android Auto ו-Apple Carplay, טעינה אלחוטית, שני שקעי USB, לוח מחוונים דיגיטלי בגודל שבעה אינץ' עם תצוגות מתחלפות, תצוגה עילית, שלושה מצבי נהיגה (חסכוני, רגיל, ספורט), כניסה והתנעה ללא מפתח עם חיישן קרבה, בקרת אקלים הכוללת תכנות הפעלה מקדים, מושבים קדמיים מחוממים, שמשה קדמית אקוסטית, חישוקי 18 אינץ', חיישני חניה קדמיים ואחוריים, מצלמות חניה קדמית ואחורית המדמות מבט על וירטואלי, פנסי DS MATRIX LED VISION, ממשק מלא עם אפליקציית MY DS.

רשימת אבזור הבטיחות: 8 כריות אוויר, סיוע לשמירת נתיב הנסיעה כולל תיקוני היגוי; התרעת התנגשות מלפנים; התרעה על הימצאות רכב בשטח המת של המראות; בקרת שיוט אדפטיבית עד עצירה מוחלטת; שמירת מיקום בנתיב; זיהוי תמרורי מהירות ושינוי המהירות בבקרת השיוט; בלימת חירום אקטיבית בזיהוי של הולכי רגל, דו-גלגלי, רכב נייח ורכב בתנועה; מניעת סנוור והחלפת עוצמת התאורה בהתאם לתנאי הדרך.

מחיר: 214,990 שקל. המכונית תימכר עם אחריות מלאה של 3 שנים או 100,000 ק"מ על הרכב, וכן 8 שנים או 160,000 ק"מ על הסוללה.

 

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן