מגה פרמיום
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

מטרו מוטור תייבא את רכבי EV של קונצרן דונגפנג

12/03/2024
זמן קריאה: 1 דק'

מטרו מוטור הודיעה כי קונצרן הרכב הענק דונגפנג בחר בה לייבא את כל כלי הרכב הפרטיים המיועדים לשוק האירופי של הקונצרן - יצרן רכב מהגדולים בסין. הענקת זיכיון היבוא של כל מותגי דונגפנג למטרו מגיעה לאחר השקתו המוצלחת בישראל של וויה (VOYAH), מותג היוקרה של הקונצרן. VOYAH הושק לפני כשנה, ו-FREE, רכב הסופר פרמיום חשמלי בסגמנט D-SUV של VOYAH, זכה להצלחה יוצאת דופן ונהפך לרכב מוביל בקטגוריה.

דונגפנג, שנוסדה בשנת 1969, היא יצרנית הרכב השלישית בגודלה בסין ומעסיקה יותר מ- 130,000 עובדים. יש לה הכנסות שנתיות של 30 מיליארד דולר (בשנת 2022). הקונצרן מייצר מגוון רחב של דגמי רכב בכל הסגמנטים. מותגי הרכב שלו הם VOYAH - מותג הפרמיום; MHero - מותג שטח פרמיום בעל טכנולוגיות קצה; Aeolus, (Epi) ו-Nammi - נמכרים בסין כמותגים נפרדים ובעלי דגמים רבים המיועדים ל-Mass Market. מותגים אלו ישווקו באירופה תחת מותג Dongfeng.

תומר קומרוב, מנכ"ל מטרו מוטור, מסר: "היצירתיות והנחישות של מטרו, מערכת היחסים הקרובה עם היצרן וההצלחה של VOYAH בישראל, גרמו לדונגפנג לבחור במטרו כשותף וכיבואן בישראל, ואפשרו לנו להרחיב מאוד את שיתוף הפעולה המוצלח עם דונגפנג, אחת מקבוצות הרכב הגדולות בעולם. שיתוף הפעולה מבטיח את צמיחתה של מטרו בשנים הקרובות ואת הפיכתה לאחת החברות המובילות בשוק הרכב. במשך השנה יגיעו מספר דגמים חדשים שמופנים למרכז השוק בכמה סגמנטים. להכרזה של דונגפנג על כוונתה להיות יצרן רכב מהמובילים באירופה תהיה השפעה ישירה ובעלת משמעות על שוק הרכב בישראל."

"זה הזמן הנכון לדונגפנג להתרחב להיות יצרן רכב מוביל גם באירופה" אמר מא ליי (Ma Lei) מנכ"ל היצוא והיבוא העולמי של דונגפנג. "לדונגפנג אסטרטגיה ארוכת טווח לשוק הישראלי. כדי להצליח, דונגפנג זקוקה לשותף יצירתי ומשמעותי, כמו מטרו. מטרו כבר הוכיחה כי היא שותף לדרך, ומערכת היחסים הקרובה שנבנתה בין החברות תייצר לשתיהן את ההצלחה שאליה אנו מכוונים."

 

דונגפנג BOX

דונגפנג Epi007

דונפנג MHero

מא ליי, מנכל היצוא והיבוא העולמי של דונגפנג, ותומר קומרוב, מנכ"ל מטרו מוטור. צילום: מטרו

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן