מגה פרמיום
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

סקייוול מאריכה את האחריות לדגמי פרמיום

04/06/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

קבוצת כדורי, יבואנית מותג הפרמיום החשמלי SKYWELL, מאריכה את תוקף האחריות של גרסאות דגם הפרמיום ET5: ה-XR86 בעלת הסוללה הגדולה ביותר בקטגוריה של דגם ה-SUV וגרסת LR72. מעתה האחריות ניתנת ל-8 שנים או 200 אלף ק"מ (במקום 150 עד כה). הרחבת האחריות ניתנת ללא עלות, ותחול על לקוחות קיימים וחדשים.

SKYWELL היא חברה בת של קונצרן הענק הטכנולוגי Skyworth, מהיצרנים הגדולים ביותר בסין ומיצרני הרכב היחידים בעלי יכולת לייצר סוללות לעצמם וליצרנים נוספים. העוצמה והניסיון של קונצרן Skyworth הם חותמת של איכות ואמינות.

הארכת האחריות היא חלק מצעדי היצרן להגדרת ישראל כשוק אסטרטגי עולמי וכראש חץ לחדירת SKYWELL לשווקים נוספים. מותג SKYWELL משווק כבר היום ביותר מ-50 מדינות בעולם, וחזון היצרן הוא לייצר מיליון מכוניות ב-2030 ולהיהפך לאחד מעשרת יצרני הרכב החשמלי הגדולים בעולם.

תחת אסטרטגיה זו תשיק היצרנית בשנה הקרובה שלושה דגמים בכמה סגמנטים. הדגם הראשון אמור להיחשף בתערוכת פריז הקרובה ולהתבסס על מכונית הקונספט SKYHOME אשר הוצגה בתערוכת בייג'ינג האחרונה.

מעתה תהיה SKYWELL זו שמעניקה את האחריות הארוכה ביותר בקטגוריה - 8 שנים או 200 אלף ק"מ - ללקוחות חדשים וקיימים, ללא עלות. המהלך מלמד על אמינות הסוללה, ויסייע בשימור מעמד הרכב בשוק היד השנייה. בשונה מהמקובל, חברת SKYWELL אינה מגבילה את אופן הטעינה, קצב הטעינה ואחוז הטעינה.

מעוז אלמגור, מנהל פעילות SKYWELL בישראל: "זה צעד נוסף הנובע מהגדרת ישראל כשוק אסטרטגי עולמי מועדף, מעוצמתו של היצרן ומהשותפות ההדוקה עם קבוצת כדורי. לצד עלויות האחזקה הנמוכות ושגרת טיפולים של פעם בשנתיים או 40 אלף ק"מ בלבד, אין לנו ספק כי הדבר גם יעניק ביטחון ללקוחות היד השנייה של הרכב."

דגם הפרמיום ET5 מגיע עם אבזור נדיב במיוחד הכולל בין השאר קוקפיט דיגיטלי מלא של תא הנהג עם לוח מחוונים דיגיטלי במידה 12.3 אינץ' ומסך מגע ענק בגודל 12.8 אינץ'. אבזור נוסף: גג שמש פנורמי נפתח ומוצל מהגדולים בקטגוריה, דלת תא מטען חשמלית, 22 תאי אחסון, תא מטען בנפח 467 ליטרים, תאורת לייזר משולבת LED (למעט פנסי ערפל אחוריים), בקרת אקלים מתקדמת עם מסנן חלקיקים ברמת N95, סייען חניה אוטומטי בניצב ובמקביל, מצלמת 'מעוף הציפור' ומושבים קדמיים חשמליים עם שלושה זיכרונות, חימום ואוורור ומצב לינה.

 

סקייוול 86. צילום: עמית אגרונוב

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן