מגה קלינטק
חדשות
חדשות אנרגיה
לעמוד קודם

פסיפיק גרין: פארק אנרגיה בדרום אוסטרליה

19/11/2023
זמן קריאה: 1 דק'

Pacific Green Technologies, Inc (פסיפיק גרין) הודיעה, כי Pacific Green Technologies (Australia) Pty Ltd, חברה בת בבעלות מלאה של Pacific Green, חתמה על הסכם בלעדי שמבטיח לחברה אתר קרקעי במיקום אסטרטגי בחוף ליימסטון שבדרום אוסטרליה, לפיתוח פארק אנרגיה עם סוללת 0.5 GW/1.0 GWh.

בניית הפרויקט תתחיל ב-2024, ופארק האנרגיה צפוי להתחיל לפעול ב-2026. בסיומו הוא יהיה פארק הסוללות הגדול ביותר בדרום אוסטרליה, ויתחבר ישירות לתחנת משנה קיימת של 275 kVA.

הפרויקט יספק גידול ממשי בקיבולת אחסון האנרגיה בדרום אוסטרליה, ויפחית את עלויות האנרגיה הסיטונאית של המדינה, תוך חיזוק היציבות האנרגטית של האזור לטובת הקהילות ותמיכה בהמרה של דרום אוסטרליה לאפס פליטת פחמן בנטו.

ג'ואל אלכסנדר, מנכ"ל Pacific Green באוסטרליה, הגיב: "דרום אוסטרליה כבר מציג את רמת האימוץ הגבוהה ביותר של אנרגיה מתחדשת מכל אוסטרליה. פארק סוללות האנרגיה שלנו בליימסטון יכול להיטען ביום, להגביר עוד יותר את הכדאיות של ייצור באמצעות שמש ורוח, ואז להעביר את האנרגיה בזמנים שבה היא בעלת הערך הגבוה ביותר, בשעות הערב. המומנטום הזה מאפשר לנו להאיץ את ההתקדמות של דרום אוסטרליה להשיג 100% אנרגיה מתחדשת נטו עד 2030."

סקוט פולטר, מנכ"ל Pacific Green, הוסיף: "בשילוב עם פארקי האנרגיה שלנו בפורטלנד, ויקטוריה, הסכם זה מגבש את פלטפורמת המולטי גיגה-ואט של Pacific Green שתיפרס ברחבי אוסטרליה בחודשים הקרובים ובשנים הקרובות."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן