מגה קלינטק
חדשות
חדשות אנרגיה
לעמוד קודם

Corre Energy מרחיבה את פעילות הפרויקטים שלה לצפון אמריקה

24/01/2023
זמן קריאה: 2.5 דק'

Corre Energy BV הרחיבה את פעילות פיתוח פרויקט אחסון האנרגיה שלה לארצות הברית וקנדה. Corre Energy US Development Company LLC, חברת בת של Corre Energy BV, הושקה רשמית כדי ליצור ולפתח פרויקטים של אחסון אנרגיית אוויר דחוס (CAES) ברחבי צפון אמריקה.

CAES היא טכנולוגיה מוכחת מסחרית שיכולה להשתמש באנרגיה מתחדשת כדי לדחוס אוויר לתוך מערות מלח תת קרקעיות כאשר הביקוש והמחירים נמוכים. אנרגיה זו משוחררת מאוחר יותר לרשת כדי להגדיל את ההיצע כאשר הביקוש והמחירים גבוהים יותר, והיא משפרת את היציבות, האמינות והביטחון של הרשת. בעירה של מימן ירוק נכללת כחלק מהתכנון הטכני של מפעל CAES, כך שלחשמל שהוא מספק יש טביעת רגל אפסית של פחמן.

משרד האנרגיה האמריקני מדרג את CAES כטכנולוגיית אחסון האנרגיה לטווח ארוך בעלת העלויות הנמוכות ביותר. האפיון הזול יחסית של הגידור הפיזי המסופק ללקוחות Corre Energy מאפשר להם 'להזיז בזמן' את האנרגיה המשתנה שהם מייצרים ולשפר את הרווחיות של הנכסים המתחדשים שלהם. בדרך זו, מתקני CAES יכולים לתמוך בפריסה מהירה יותר של נכסי ייצור מתחדשים ברחבי צפון אמריקה, ולהאיץ את ההשתחררות מפליטת פחמן במפעלי הייצור.

בתמורה לכך שהיא מאפשרת לגנרטורים מתחדשים לאחסן אנרגיה במפעלי ה-CAES שלה, ולפרוק את האנרגיה הזו כשהערך שלה הוא הגבוה ביותר, Corre Energy גובה בדרך כלל עמלה קבועה והיא משתתפת בפוטנציאל גידול ההכנסות שהרוויחו לקוחותיה, במסגרת מה שמכונה "הסכם משיכה".

 

 

קית' מקגריין, מנכ"ל Corre Energy, מסר בתגובה: "בחודש שעבר חתמנו ​​על תנאים מסחריים מחייבים להסכם מימוש ל-15 שנים עם Eneco, ספקית אנרגיה מתחדשת מובילה בהולנד, עבור כל קיבולת האחסון הרב-יומית של ZW1, פרויקט ה-320 מגה וואט שלנו. הסכם זה מאשר את האטרקטיביות של המודל העסקי שלנו ויתמוך בפיתוח של פורטפוליו פרויקטים בצפון אמריקה. כמובילת השוק עבור פרויקטי אחסון אנרגיה לטווח ארוך באירופה, אנו מצפים להעביר את הידע שלנו לארצות הברית וקנדה. הפעילות שלנו בצפון אמריקה תספק גם הזדמנויות למשקיעים המתמקדים בעיקר בשוק בצפון אמריקה שיוכלו להשתתף במימון דרישות החוב וההון של חברת הבת שלנו בצפון אמריקה ופרויקטי ה-CAES שלה".

צ'ט ליונס, חלוץ בתעשיית אחסון האנרגיה, מונה לנשיא של Corre Energy US Development Company LLC. ליונס מילא תפקיד מרכזי בפיתוח ומסחור של פרויקטים לאחסון אנרגיה מבוססי סוחר לביצוע שירותים נלווים לוויסות תדרים בארצות הברית, קנדה ובאופן גלובלי.

ליונס הגיב: "ההצלחה של Corre Energy BV באירופה ותמריצים ממשלתיים חדשים של פעם בדור לפרויקטים ארוכים של אחסון אנרגיה בארצות הברית ובקנדה הופכים את זה לזמן המושלם לבנות את פורטפוליו הפרויקטים שלנו בצפון אמריקה. זיכויי מס השקעה של 30 עד 40 אחוז מסך עלויות הפרויקט ונקודות זיכוי מס ייצור לשימוש במימן ישפיעו לטובה על כלכלת הפרויקט ויכולים להפוך את הפרויקטים שלנו לחופשיים מפחמן, מה שיאפשר לנו לשחק תפקיד מפתח בהשתחררות מפליטת פחמן בייצור חשמל בצפון אמריקה".

Corre Energy תכננת, מפתחת, בונה ומפעילה פרויקטים של אגירת אנרגיה ארוכת טווח (LDES) בקנה מידה גדול ופועלת להאצת המעבר העולמי לאפס נטו, תוך שיפור האבטחה והגמישות של מערכות אנרגיה בקנה מידה גדול.

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty