מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה מבנים
לעמוד קודם

טופ רמדור תייצג את הפתרון של CASTORY

23/06/2022
זמן קריאה: 1 דק'

טופ רמדור, חברה מובילה לפתרונות תוכנה לענף הבנייה והנדל"ן, חתמה על הסכם בלעדי לייצוג ושיווק הטכנולוגיה של קסטורי (CASTORY) בישראל. הטכנולוגיה תוטמע כמודל רמדור 3D במערכת רמדור.נט.

טופ רמדור היא חברה מובילה לפתרונות מערכות מידע לעולם ניהול הפרויקטים ההנדסיים. פתרונותיה מוטמעים בארגונים רבים, מלווים את כל מחזור החיים של הפרויקט ונותנים מענה לכל ההיבטים הנדרשים בניהול הפרויקט. CASTORY היא פלטפורמת מעקב ותיעוד התקדמות בפרויקטים של בנייה, על ידי צילום האתר בטכנולוגיה מתקדמת ויצירת מודול בתלת-ממד המשקף את שקורה באתר. הפלטפורמה מאפשרת שליטה מלאה במתרחש באתר לאורך הבנייה ובכך מונעת טעויות.

באמצעות רמדור D3 תאפשר טופ רמדור ללקוחותיה לקבל תמונה ויזואלית אחת בתלת-ממד של הפרויקט. רמדור 3D משמשת כעיניים באתר ומספקת יתרונות רבים כגון סיור וירטואלי באתר, ניתוח התקדמות על ציר הזמן והשוואה למודול BIM. המודול החדש משולב בתהליכים כגון מסירות, בדק, איכות ובטיחות, ומביא להתייעלות, לקיצור לוחות זמנים, לשיפור האיכות ולעמידה בתקציב.

דרור שגב, מנכ"ל רמדור: "רמדור משמשת כ-HUB חדשנות לטכנולוגיות משלימות לתהליכי ניהול המידע והפעילות בשטח. שיתוף הפעולה עם CASTORY מספק יתרון ממשי לחברות הבנייה. במסגרת ההסכם קיימת לנו אופציית רכישה, שעליה נחליט בהמשך."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty