מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה מיכשור
לעמוד קודם

חדש: פלטפורמת מודיעין איומים לארגונים

22/06/2022
זמן קריאה: 1.5 דק'

Cyble, המובילה במודיעין איומי סייבר עולמי עם עוצמת הבינה המלאכותית, הנתמכת בידי Y Combinator, הכריזה על פלטפורמת מודיעין האיומים האחרונה שלה עבור ספקיות שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP). באמצעות התוכנית החדשה, שותפי Cyber ​​MSSP יכולים ליהנות מלוח מחוונים מקיף הכולל מודיעין איומים מתקדם, ניטור ואמצעי מזעור עבור פשעי סייבר. כלי זה יהיה מכריע לאפשר ללקוחות וגם לשותפים לעבוד במקביל להשגת יעדי אבטחת הסייבר שלהם.

הפלטפורמה נועדה להעצים את שותפי ה-MSSP של Cyble עם בקרות משופרות לאספקה, הגדרה וניטור כל השירותים הניתנים בידי Cyble Vision כחבילת תוכנה ללקוחות הקצה שלה. עדכון חדש זה מביא תכונות כגון קונסולה לניהול בידי מספר מנהלנים, גישה חלקה ללוח המחוונים של היררכיית המשתמשים להבנה קלה של הפצת לקוחות ובעלויות, לוחות מחוונים וקונסולות מרכזיות לגישה, והיכולת לנהל ולתחזק לוחות מחוונים של משתמשי קצה מהחשבונות שלהם עצמם. בנוסף, הוא גם מאפשר מעקב אחר כל ההתראות של כל הלקוחות, ובכך מטפח התערבות מוקדמת ושמירה על נכסי הלקוח והאינטרסים שלהם.

מאניש צ'אצ'אדה, מנהל התפעול הראשי ומייסד שותף של Cyble, אמר, "השקת תוכנית ה-MSSP שלנו היא פיתוח מפתח במסע של Cyble. היא תאפשר לשותפים שלנו להרחיב את יכולות מודיעין האיומים, וכן את שירותי הגנת הסיכונים הדיגיטליים, הרשת האפלה ופשיעת הסייבר שהם מציעים ללקוחות ברחבי העולם, תוך הבטחת שילוב חלק עם הסביבה שלהם. אנו מחויבים לחלוטין לצרכי הלקוחות והשותפים שלנו, והיכולת של תוכנית ה-MSSP שלנו לספק למשתמשים לוח מחוונים אינטואיטיבי יחיד לניהול איומים עם תמיכת בינה מלאכותית, ציד איומים מתקדם ותגובה להפחתת איומים היוותה גורם מבדל מרכזי מול מתחרים".

 

 

"שותפות אסטרטגית היא הכרח קריטי עבור ארגונים בשל הצורך חסר התקדים לטפל במהירות וביעילות בהדממת מערכת, להציע תגובה לאירועים, לקבוע ניקוד סיכונים של צד שלישי, לעקוב אחר סיכונים מתעוררים וכיוצא בכך. תוכנית ה-MSSP תסלול דרך לחיסכון בעלויות עם החזר על השקעה ועם נראות, יעילות תפעולית, בקרה ומודיעין משופרים שניתן להפעיל עבור הלקוחות השותפים שלנו", אמר מנדר פאטיל, סגן נשיא לשוק בינלאומי והצלחת לקוחות ב-Cyble.

פלטפורמת MSSP מגיעה עם יכולות זיהוי איומים משודרגות המגובות בחדשנות מבוססת בינה מלאכותית, יכולת התאמה בלתי מוגבלת, פלטפורמה פתוחה עם יכולת אינטגרציה אפקטיבית והיא מצייתת למנדט הפרטיות של GDPR.

"אנחנו נרגשים מאוד לשחרר את מודול הליבה הזה לבסיס שותפים רחב יותר ולא יכולים לחכות לעזור לקהילה ארגונית גדולה יותר. זוהי תוצאה של עבודה בלתי נלאית לתכנון פתרון שמשפר את זיהוי האיומים ואת היכולת להפחית איומים באופן יזום של הלקוחות שלנו. שותפי MSSP מחפשים במיוחד פתרונות מקיפים, קלים לניווט ומאובטחים המספקים את מודיעין האיומים הטוב מסוג וכן הגנה מפני סיכונים דיגיטליים. הפתרון שלנו עושה בדיוק את זה! ההתרגשות שלנו אינה יודעת גבולות מכיוון שאנו מצפים לחזק את השותפויות ה-MSSP האסטרטגיות הקיימות שלנו מעבר להצטרפות שותפים חדשים ברחבי העולם", סיכם בינו ארורה, מנכ"ל ומייסד שותף של Cyble.

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty