מגהמה - ציי רכב
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

הושלמו הליכי התקינה ל-Mia Four בישראל

24/01/2023
זמן קריאה: 1 דק'

מיה דיינמיקס, חברת מיקרו מוביליטי ישראלית שפיתחה כלי תחבורה ארבע-גלגלי חשמלי בעל פלטפורמה ייחודית, הודיעה ב-15 בינואר 2023 על סיום הליך התקינה בישראל לכלי הרכב Mia Four שהיא מייצרת ותחילת שיווק ומכירה.

עוד הודיעה מיה דיינמיקס, שקבוצת מאיר (יבואנית וולוו והונדה), המפיצה הבלעדית של Mia Four בישראל, החלה במכירת Mia Four בישראל בעקבות השלמת הליכי התקינה ובעקבות התקדמות ממשית של מיה דיינמיקס לקראת מסירת ההזמנה הראשונה לקבוצת מאיר בסך של כמיליון דולר.

בשל כוונתה להתרחב לטריטוריות נוספות ובשל התעניינות מצד לקוחות פוטנציאליים בעולם, מיה דיינמיקס השלימה הכנות לצורך פתיחת הליכי תקינה לכלים מסוג Mia Four התואמים את הדין האירופי והאמריקני.

Mia Four הוא כלי תחבורה ארבע-גלגלי חשמלי המיועד להתניידות של יחידים בתוואי שטח מורכב, המבוסס על פלטפורמה ייחודית ומתקדמת, בעלת פטנט בקשר עם מערכת ההיגוי והמתלים.

בימים אלו החברה בעיצומם של תהליכים רבים שעיקרם חיזוק תשתיות החברה והרחבת כוח האדם, מתוך רצונה להתרחב גלובלית ולהתקשר עם גופי הפצה.

אהד מיכאל, משנה למנכ"ל מיה דיינמיקס: "זהו יום משמעותי למיה דיינמיקס. עם השלמת הליכי התקינה, אנחנו מביאים בשורה חדשה לעולם הרכב - כלי חדשני, ייחודי, בעל טכנולוגיה מתקדמת המעוגנת בפטנט רשום, שייתן מענה לארגונים וליחידים. ההתעניינות בחודשים האחרונים, הן מהשוק הביטחוני והן מהשוק האזרחי, מחזקת את העשייה שלנו."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן