מגהמה - ציי רכב
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

שירות נסיעות שיתופיות - טויוטה שר

18/09/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

קבוצת יוניון השיקה רשמית את TOYOTA SHARE - שירות חדש להשכרת רכבים שיתופיים לטווח קצר. המיזם נועד לספק מענה לצרכי ניידות באופן נגיש, נוח ופשוט, ולהרחיב את אפשרויות השימוש ברכב פרטי ללא בעלות. טויוטה SHARE הוא צעד נוסף ומשמעותי במימוש חזונו של אקיו טויודה למעבר של טויוטה מיצרנית רכב לחברת שירותי מוביליות מתקדמים. הפעילות החדשה תנוהל תחת זרוע פתרונות הניידות של קבוצת יוניון, יוניון מוביליטי, בניהולו של דור פיקל.

לראשונה בישראל, ובשונה מההיצע של שאר מפעילות הרכבים השיתופיים, משתמשי SHARE TOYOTA יוכלו לשכור רכב במתווה חצי יומי/יומי, ללא צורך במנוי חודשי ובמחירים קבועים ואטרקטיביים. השירות יהיה זמין 24/7, והשכרת הרכב תיעשה באופן פשוט וידידותי למשתמש באמצעות אפליקציית My Toyota. מחיר ההשקה הוא 99 ₪ לחצי יום השכרה (עד 6 שעות) ו-189.90 ₪ ליום השכרה מלא.

TOYOTA SHARE תציע רכבים מדגם AYGO X, רכב עירוני מעוצב, חסכוני בדלק, המאפשר חניה נוחה וקלה בכל מקום, עם מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות ומערכות Android autoו-Apple carplay. השירות מיועד לכל נהג ונהגת מגיל 18 ומעלה, בעלי רישיון נהיגה עם ותק של שנתיים, וכולל ביטול השתתפות עצמית במקרה של נזק.

ל-TOYOTA פריסת סוכנויות רחבה, מצפון הארץ ועד דרומה, והיא תמקם את החניות שבהן יחכו רכבי SHARE גם בסמיכות למרכזי המכירה והשירות שלה, אשר ממוקמים באזורי תעשייה, מסחר ומשרדים ביותר מ-30 ערים, לצד נקודות אסטרטגיות נוספות ברחבי הארץ. השירות פעיל בערים כרמיאל, טבריה, עפולה, חיפה, נתניה, רעננה, תל אביב, יפו, ראשון לציון, ירושלים, רמלה ובאר-שבע, ובקרוב יתרחב לערים נוספות.

מאז הציגה את חזונה בכנס הטכנולוגיה העולמי (CES) ב-2018, טויוטה פועלת בדרכים רבות ומציעה מגוון פתרונות כדי לאפשר "ניידות לכל" ולספק את כל סוגי השירותים הנוגעים לתעבורת אנשים ממקום למקום ברחבי העולם, באופן "מקיף ואמין", "פשוט וללא מאמץ" ו"בר-קיימה." החברה מבקשת לספק מענה מיטבי לצרכים חדשים של לקוחות ולתמוך בדרישות הניידות המתפתחות של ערים ואזורים.

דור פיקל: "שירות הרכב השיתופי מרחיב את סל פתרונות הניידות שהקבוצה מציעה גם למי שאין בבעלותו רכב פרטי. המוצר החדש מוצע עם ממשק פשוט וידידותי, מחיר נגיש וסטנדרט השירות של טויוטה. הכניסה שלנו לתחום הנסיעות השיתופיות היא חלק מהאסטרטגיה של הקבוצה ושל TOYOTA להיהפך לחברת ניידות המפתחת ומספקת מגוון פתרונות תחבורה ומוביליות למגוון צרכים והעדפות."

אפליקציית My-Toyota זמינה בחנויות apple ואנדרואיד.

 

TOYOTA SHARE. יח"צ יוניון מוביליטי

צילום מסך מתוך אפליקציית MY TOYOTA. יח"צ טויוטה

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן