מגהמה - ציי רכב
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

חברת המזרח משווקת חלפים של מגנטי מרלי

01/04/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת המזרח לשיווק מכוניות, יבואנית מותגי היוקרה לנד רובר ויגואר, החלה לשווק מגוון עשיר של חלפים ומוצרים תואמי מקור בעלי תווי האיכות הגבוהים ביותר בעולם מבית חברת-העל האיטלקית מגנטי מרלי. חלפים ומוצרים אלו, אשר בתכנונם וייצורם הושקעו משאבים רבים, שומרים על תקינות הרכב וערכו, איכות הטיפול בו ושמירת רמתו המכנית.

כחלק מיישום המדיניות לשדרוג חוויית השירות ללקוח, הורכבה חבילת טיפולים תקופתית ייחודית ללקוחות לנד רובר ויגואר בעלות של 1,450 ש"ח כולל מע"מ. בכלל זה בחינת הרכב וביצוע צ'ק-אפ, החלפת שמן ומסנן שמן, בדיקת בלמים ותוסף לניקוי שמשות.

חברת המזרח פתחה את השנה עם ביקושים סוערים: לנד רובר הוא מותג היוקרה היחיד ששמר על יציבות במכירות בהשוואה לשנה הקודמת, עם מכירות של 136 רכבים בחודשים ינואר ופברואר. הוא ממשיך לבצר מעמדו בפסגת מותגי העל. בסקר של קבוצת גיאוקרטוגרפיה נבחר לנד רובר, ובאופן מובהק, לרכב השטח היוקרתי הנחשק ביותר בישראל.

גלית עיני, מנכ"לית חברת המזרח לשיווק מכוניות, ציינה: "אנו מטפסים במדד שביעות הרצון בקרב לקוחותינו. החודש עברנו את סף ה-92 נקודות. החברה ממשיכה להשקיע ולהתפתח למען הלקוחות. החברה החלה לייבא חלקי חילוף תואמי מקור מבית מגנטי מרלי, יצרנית-העל האיטלקית, ותחל להציע חבילות טיפולים במחירים אטרקטיביים במיוחד."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן