מגה וואט
חדשות
אופניים חשמליים
לעמוד קודם

קורקינט חשמלי של וארלה

21/05/2023
זמן קריאה: 1 דק'

הקורקינט של מותג וארלה (Varla) כבר תופס מקום בצמרת של כל הרשימות של כלי הרכיבה העירוניים הטובים ביותר. בווארלה הצליחו לבנות קורקינט איכותי שמציע אותן תכונות טכניות כמו אופציות אחרות בשוק, רק במחיר הרבה יותר נגיש ותחרותי. אם זה לא מספיק, הקורקינט מגיע עם שלל אביזרים מגניבים.

הכלי שוקל 34 קילוגרמים ובעל גלגלים עם צמיגים פנאומטיים בגודל עשרה אינץ'. הוא ניזון משני מנועי בראשלס בעוצמת אלף ואט. האנרגיה החשמלית מגיעה למנועים מסוללת ליתיום-יון גדולה (52 וולט, 18.2 אמפר). המהירות המרבית של הקורקינט היא 64 קמ"ש. המשקל המומלץ שהקורקינט יכול להחזיק הוא עד 120 קילוגרמים, אבל הנתונים הרשמיים מבטיחים סיבולת הרבה יותר גבוהה מזה.

שני מצבי רכיבה מאפשרים לנהל ולהחליף בין שני המנועים ולחסוך את העוצמות שלהם לסגנונות הרכיבה. הדבר מאפשר להגיע ל-64 ק"מ בטעינה מלאה אחת. אפשר להטעין את הקורקינט משני מטענים בו בזמן. טעינה משולבת "תזין" אותו עד 100% בתוך חמש שעות בלבד (עד 8 שעות ממטען אחד).

לקורקינט של וארלה שלל אופציות ואבזור שיש גם לקורקינטים יקרים יותר. ריבוי מצבי פעילות של המנועים, שלושה הילוכים ומצב אקולוגי שחוסך בסוללה - יש כאן הכול. תמצאו גם מתלה שמבוסס על קפיצים כפולים, בלמים הידרוליים וחיבור USB לטעינת מכשירים אישיים.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן