מגה וואט
חדשות
אופניים חשמליים
לעמוד קודם

אופני הרים חדשים של קרסטליין

11/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

מותג האופניים קרסטליין (Crestline) משיק דגם הרים חדש, RS180, המצויד במנוע בוש CX (Bosch CX) ובחלקים ורכיבים טכניים שמגיעים מיצרנים בולטים ומנוסים בתחום. המתלה של האופניים מורכב ממזלג פוקס פקטורי (Fox Factory) עם מהלך מתלה 180 מ"מ. היצרן מבטיח שכל העדכונים והשדרוגים לאופניים נעשו בזהירות ותוך התחשבות בשביל לשמור על תכונות הרכיבה המקוריות שלהם.

הדגם החדש מוגבל ל-75 יחידות בלבד, לכל אחת מספר אישי מיוחד. לכל הדגמים מנועים חשמליים של בוש וסוללה בעוצמת 750 ואט-שעות. דגם המרוצים של המנוע החשמלי (Bosch Race CX) כבר נהיה אהוב ומוערך בקרב רוכבי הרים שמעדיפים אופניים חשמליים. המערכת שוקלת קצת פחות מהמנוע החשמלי הסטנדרטי של בוש וכוללת מצב רכיבה מיוחד.

הסוללה ניתנת להחלפה לסוגים אחרים, כך שהרוכב יכול להתקין על האופניים גם מקור חשמל עוצמתי פחות. חיבור טעינה סטנדרטי מתאים לסוללות בגודל והנפח אחר.

מהלך המתלה מתכוונן, כך שכל רוכב יכול להגדיר אותו לפי העדפותיו האישיות. קרסטליין מציעה דגם אופניים עם גיאומטריה גמישה ומגוון כלים ואביזרים נלווים שתורמים להגדרת המידה האופטימלית של הכלי לרוכב הספציפי.

הדגם החדש והמיוחד של אופני קרסטליין יישלח למזמינים ולרוכשים בחודש אפריל הקרוב. אפשר להזמין את האופניים ולקבוע הגדרות אישיות באתר הרשמי של החברה, crestlinebikes.com.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן