מגה הסעות
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

ארגון נוער לתת אומר תודה לנהגי אוטובוסים

22/01/2023
זמן קריאה: 1 דק'

ארגון נוער לתת מוביל זו השנה השישית את יום התודה. בני הנוער מגיעים למאות מוקדים ברחבי הארץ, בהם בתי חולים, תחנות משטרה, מד"א ומכבי אש, כדי להוקיר תודה לנותני השירות במרחב הציבורי: צוותים רפואיים, שוטרים, כבאים, צוותי ניקיון, מאבטחים ומאבטחות, ובפרט נהגים ונהגות של אוטובוסים, שעברו השנה אלימות מילולית ופיזית רבה, חלק מהמקרים הגיעו לרשתות החברתיות.

חברי נוער לתת העניקו לאלפי נהגי אוטובוסים של ארגון הנהגים תעודות הוקרה על רקע העלייה בתקיפות נגדם, כחלק מיום התודה הבינלאומי שבו עשרות אלפי בני נוער יצאו למוקדים ברחבי הארץ להוקיר תודה. על פי נתוני ארגון הנהגים לשנת 2022, יותר מ-4,400 נהגים הותקפו בעבודתם.

בנות נוער ובני נוער בארגון "נוער לתת" מתחנכים על ערכי ההתנדבות כדרך חיים, פיתוח מנהיגות ויזמות חברתית, ומדריכים לערכיך אלה. אמירת התודה היא מעשה של אכפתיות וסולידריות חברתית כלפי האנשים שחיים סביבנו, ושלרוב אנחנו אדישים לגביהם ומתייחסים אליהם כאל מובן מאליו.

פרויקט "לתת תודה" הוא פרי יוזמתם של חניכים ומדריכים בנוער לתת, אשר במסגרת פעילותם בארגון פועלים בתוך הקהילה, מאתרים צרכים ויוזמים פרויקטים קהילתיים, התנדבויות ומובילים למעורבות חברתית-קהילתית בפריסה ארצית רחבה. יום התודה הוא פרויקט בקנה מידה ארצי המובל על ידי נוער לתת, עם מסר חשוב לכל החברה הישראלית.

 

צילום: יקיר עמוס

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן