מגה הסעות
חדשות
חדשות חשמליות
לעמוד קודם

אוטובוס גרי רטרו לאירועים

11/05/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

על פי המאפיינים התרבותיים של ערים בעלות עיצוב ותכנון ייחודיים, אפשר להתאים את האוטובוס של גרי (GREE) ליצירת נוף ייחודי של "אוטובוס אחד לעיר אחת וסצנה אחת לתרבות אחת". לאוטובוס זה מגוון פעולות רחב כגון שירותי הסעות תיירות והתאמה למסלולי תרבות ותיירות בערים.

סגנון וינטג' מתאים לקונספט העיצוב של "אלגנטיות ואופנה". מבנה המרכב, תאורת חזית בסגנון רטרו וצבעים בטכנולוגיה מתקדמת, מציגים קסם שהופך כל טיול לאירוע מרגש. מערכת הנעה חשמלית מבטיחה ביצועים טובים ומאפשרת "איחוד כוחות" ומהירות. מרחב האוטובוס, באורכים שבין 8.5 ל-12 מטר, מתאים לצרכים תפעולים מגוונים עם עיצוב פנים מרווח, אוטנטי, נוח ומרגש (ראו תמונה מספר 1).

 

 

עיצוב פנים בסגנון רטרו עם ציפוי עץ, מושבי עור רכים, נבנו בטכנולוגיה מודרנית עם חוש נוסטלגי אשר הולכים יד ביד. לשילוב זה איכות גבוהה וסגנון חיים של תקופת הרטרו. הנדסת האנוש של אזור הנהג, בעל לוח מכשירים ומחוונים במראה עתיק, עטופים בעץ עדין, מאפשרים תחושה של "חיים אחרים". כל אלה עם ציפוי תקרת הגג שנבחר אדריכלית, מייצרים חוויית נסיעה ואווירה אחרות לחלוטין (תמונה מספר 2).

 

 

הבטיחות משופרת בכל היבט. מבנה המרכב אינטגרלי. יש שלל מערכות בטיחות, ומערכות ניווט חכמה מציגה מסלול נסיעה אופטימלי. לחץ ניפוח אוויר בצמיגים וטמפרטורת הצמיגים מוצגים בזמן אמת. מערכת ניטור זוויות רחבה בתוך האוטובוס ומחוץ לו מציגה תמונת מצב ריאלית.

האוטובוס יעיל וידידותי לסביבה. למנוע מומנט מרשים במיוחד והוא פועל במהירות נמוכה. בעל יתרונות של משקל נמוך ומבנה צנוע. המנע מוזן מסוללות LTO, ומסוגל לפעול בטווח טמפרטורות גדול במיוחד וללא הפרעות במזג אוויר חורפי וקר או בקיץ לוהט. טעינה מהירה מאפשרת תפעול יעיל, ביצועים גבוהים ושמירה על איכות הסביבה (תמונה מספר 3).

 

 

תפעול מגוון והשגת הכנסות מורחבת, עם מראה ייחודי בעל יתרונות מסחריים יוצאי דופן, הופכים את האוטובוס לייחודי בין כל כלי התחבורה האחרים. הוא מצויד במקרר משקאות, במכונת קפה ובשירותים, ומסך דיגיטלי בחלל הנוסעים מציג את האירועים הבלתי נשכחים.

האוטובוס מיועד לחברות תחבורה ציבורית, להפקת אירועים, לפגישות עסקיות או חתונות. הוא מספק חלל פנים מרווח, תחושה נוסטלגית ונעימה לנוסעים, לאורחים, לחברים או לבני משפחה שמתאחדים מחדש, ומציע מגוון שירותים רחב ומותאם אישית לכל מטרה (תמונה מספר 4).

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן